ebook Zbuntowany dziedzic - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13299) Ilość stron (szacowana): 272

Zbuntowany dziedzic - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
12.90 zł
29.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Zbuntowany dziedzic jest pierwszym tomem gorącej i tryskającej humorem serii Rush Duet. To pełna zaskakujących niespodzianek historia żarliwej miłości Gii i Rusha, przepełnionej nieoczekiwanymi zwrotami akcji, namiętnościami i ogromną tęsknotą.

Fabuła:

Gia wie, że nigdy nie wolno tracić kontroli nad uczuciami. Kiedy jednak w barze spotyka niemiłosiernie seksownego, wytatuowanego i obrzydliwie bogatego Rusha, jedno jego spojrzenie powoduje, że zakochuje się w nim bez pamięci. Mimo tego, że rozum i wszystkie przyjaciółki podpowiadają aby od tego przystojnego typa trzymała się jak najdalej, ona bardzo szybko zbliża się do niego i odkrywa, że w tym pozującym na wrednego faceta, skrywa się czuły i cudowny mężczyzna, z którym  będzie chciała związać swoje życie. Pomimo tego, że instynkt nadal podpowiada, że miłość do Rusha – dziedzica ogromnej fortuny - oznacza ogromne kłopoty, ona wychodzi im naprzeciw i swoim zachowaniem sprawia, że te zamiast zniknąć, tylko bardziej się nawarstwiają.  

Duet autorek Vi Keeland i Penelope Ward łącząc swoje literackie siły stworzyły wspaniałą i niebanalną opowieść, której zakończenie wbija w fotel, a po zamknięciu jej ostatniej strony, natychmiast ma się ochotę na kolejną część.

Audiobooka wysłuchasz w porywającej interpretacji Hanki Tyszkiewicz.

Rekomendacje: 

Jeżeli lubicie powieści erotyczne, gorące romanse i szukacie takiej książki na chłodny wieczór, to jak najbardziej polecam Wam Zbuntowanego dziedzica. Mogę Was zapewnić, że ta dwójka zdecydowanie podniesie temperaturę i to nie tylko o kilka stopni. - Natalia Świętonowska - Inthefuturelondon

Zbuntowany dziedzic - audiobook od Vi Keeland, Penelope Ward możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć