ebook Nieznajoma
3.18 / 5.00 (liczba ocen: 178)

Nieznajoma
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.55
Audiobook - najniższa cena: 28.41
wciąż za drogo?
28.27 złpremium: 15.20 zł Lub 15.20 zł
23.55 zł Lub 21.20 zł
28.27 zł Lub 25.44 zł
30.40 zł
30.40 zł
23.65 zł
24.47 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa seria Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Współczesna zabawna historia z pazurem! Wartka akcja i bohaterowie, z którymi nie będziecie chcieli się rozstać!

Do nowych apartamentowców w Sielance, małym osiedlu na obrzeżach Warszawy, wprowadzają się lokatorzy. Dawni mieszkańcy traktują ich jak intruzów, bo wysokie budynki niszczą willowy charakter Sielanki. Trwa cicha wojna dwóch światów. Beata, właścicielka salonu fryzjerskiego Czar usytuowanego w centrum Sielanki, jest najlepiej poinformowana w lokalnych sprawach. To u niej zawiązują się nici wszelkich intryg, choć o palmę pierwszeństwa w tej konkurencji walczy też Maria, emerytowana nauczycielka. Jednak najwięcej o mieszkańcach wiedzą menel Duży Rycho, który z powodu zakrzepicy musi spacerować przez sześć godzin dziennie, oraz Profesorowa, ponieważ regularnie wyprowadza na spacer swoje psy. Kontakty między lokalsami a napływowymi powoli zacieśniają się. Ala, żona dewelopera, zamierza prowadzić zajęcia jogi i szuka chętnych pań, architekt Stefan zaś, wróciwszy z dłuższego pobytu w USA, rozgląda się za pracą. Ich stłuczka na skrzyżowaniu rozpoczyna serię niefortunnych zdarzeń.

Nieznajoma od Małgorzata Gutowska-Adamczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wielkie miasto, a jego wycinek jawi się prowincjonalnie. Zwyczajnie urokliwe miejsce, jakich w Polsce wiele. Czytasz i uświadamiasz sobie, że podobne relacje dzieją się tuż obok. Taką Sielankę ma na wyciągnięcie ręki każdy z nas. Różni ludzie, odmienne poglądy, sukcesy, porażki, radości, smutki, wspólne i osobne sprawy dnia codziennego. Rewelacyjny cykl, który tętni autentycznym życiem i sprawia, że kręci wszystko, co wokół. Gorąco polecam!Ocena: 6/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć