ebook Cesarz Nihon-Ja
4.38 / 5.00 (liczba ocen: 36512)

Cesarz Nihon-Ja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.80
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
32.99 zł Lub 29.69 zł
33.00 zł
-40% 19.80 zł
21.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Horace przepadł bez śladu. Od czasu, gdy został wysłany z misją na ziemie cesarza Nihon-Ja, minęły już miesiące. Brak jakichkolwiek wiadomości martwi nie tylko Evanlyn. Również Will i Allys obawiają się najgorszego. Przyjaciele postanawiają opuścić Araluen i wyruszyć na egzotyczną wyprawę, by odkryć, jaki los stał się udziałem Horacego.

Ku wielkiemu zdumieniu, odkrywają, że Horace zaangażował się w politykę Cesarstwa. Arogancki Senji Sect wystąpił przeciwko prawowitemu władcy i rycerz zdecydował się pozostać w dalekim kraju, by wspomóc obalonego cesarza. Teraz on i Will muszą wyszkolić ludzi do walki z zawodowymi, zaprawionymi w boju żołnierzami Senji`ego. Odpowiedzialność za losy kraju spoczywa również na barkach Allys i Evanlyn - we dwie wyruszają w niebezpieczną podróż, by szukać sprzymierzeńców wśród tajemniczych mieszkańców gór.

Cesarz Nihon-Ja od John Flanagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    No i tu druga juz ksiega poswiecona bardziej naszemu wcale nie drugoplanowemu bohaterowi - Horace. Ciut inny klimat ale wciaz zachwycajaca ksiazka. Czytelnik troche "odpoczywa" od zwiadowskiego zawodu i poznaje bardziej "rycerskie" klimaty

Warto zerknąć