ebook Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 395)

Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.44
Audiobook - najniższa cena: 28.37
34.99 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
28.37 zł Lub 25.53 zł
30.09 zł 10 zł na konto
33.23 zł Lub 29.91 zł
28.47 zł
31.49 zł
34.99 zł
Inne proponowane

Poradnik charyzmatycznego mistrza duchowego pochodzącego z Indii. Pomaga zrozumieć, czym jest miłość, i wyjaśnia, że jedynie pełna akceptacja samych siebie pozwoli nam stworzyć zdrowy związek.

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca, który swobodnie posługuje się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych. Książka pomaga zrozumieć, czym tak naprawdę jest miłość, i wyjaśnia, ze jedynie pełne zdemaskowanie lęków przed samotnością i wolnością sprawi, ze będziemy umieli godnie żyć obok drugiego człowieka i stworzyć zdrowy związek. Autor przekonuje, że miłość jest najlepszym sposobem na osiągnięcie spełnienia. Osho mówi: BĄDŹ SOBĄ. Nieustannie poznawaj siebie, zaakceptuj siebie, kochaj siebie. Nie bądź niczyją kopią. Masz własny, potężny i wyjątkowy potencjał – nigdy wcześniej nie było takiego jak ty człowieka i nie będzie nigdy w przyszłości. Pokochaj siebie, abyś mógł prawdziwie kochać innych.

Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi - audiobook od Osho możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć