ebook Sfora - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 419) Ilość stron (szacowana): 536

Sfora - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 32.48
39.99 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
32.48 zł Lub 29.23 zł
34.39 zł 10 zł na konto
38.00 zł Lub 34.20 zł
32.53 zł
35.99 zł
39.99 zł
Inne proponowane

Druga część mrocznej kryminalnej serii. Igor Brudny to twardy, warszawski glina, który woli nie wracać do swojej przeszłości. Tym razem jednak będzie musiał rozwiązać sprawę, która zmusi go do powrotu do wydarzeń sprzed wielu lat i wstrząśnie nawet takim twardzielem jak on.

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry znaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują, że została… odgryziona przez człowieka.
Atmosfera niepokoju w mieście narasta. W mediach pojawiają się pogłoski o grasującym w okolicach wilkołaku. Niedługo potem śledczy trafiają na zmasakrowane zwłoki zaginionej niedawno zakonnicy – ofiara została zamordowana, a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą, w której skład wchodzą również Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Talent i trudna przeszłość komisarza Brudnego po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.
Mimo zdecydowanych działań śledztwo komplikuje się coraz bardziej. Brudny musi ustalić, czy sprawca ma jakiś związek z sierocińcem sióstr hieronimek, w którym on sam się wychowywał. Łowy dopiero się zaczynają…

Sfora - audiobook od Przemysław Piotrowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć