ebook Serce z czarnego lodu
4.36 / 5.00 (liczba ocen: 820)

Serce z czarnego lodu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.18
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.18 zł Lub 26.26 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
37.90 zł 10 zł na konto
29.18 zł
30.32 zł
30.84 zł
32.22 zł
34.50 zł
37.90 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Czwarta część oszałamiającego cyklu fantasy Terry’ego Goodkinda. Nicci, Nathan i ich towarzysz Bannon Farmer stają się świadkami rewolty niewolników. Czy uda im się nie dopuścić do wybuchu wojny, która będzie zbierać najkrwawsze żniwo w dziejach Starego Świata?

W następstwie brutalnej wojny, przetaczającej się przez Stary Świat, na wybrzeżu narasta nowe niebezpieczeństwo. Lila i Bannon poznają wkrótce straszliwą potęgę grożącą zniszczeniem Starego Świata.
Barbarzyńscy piraci i handlarze niewolników budują ogromną flotę wśród swoich niegościnnych skalistych wysp. Norukai – z armią liczniejszą, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać – są gotowi rozpocząć swoją ostatnią, najkrwawszą wojnę…

Serce z czarnego lodu od Terry Goodkind możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Z przyjemnością śledziłam losy bohaterów, mocno trzymając za nich kciuki. Mamy tutaj do czynienia z różnymi punktami widzenia, a co za tym idzie, narratorem przy każdym rozdziale jest inny bohater. Jest to dosyć ciekawy zabieg, bo wydawać by się mogło, że skoro saga nosi tytuł Kroniki Nicci, to wszelkie rozgrywające się tutaj wydarzenia będziemy poznawać z jej perspektywy. Goodkind jednak stawia ją na równi z jej towarzyszami, a w tym przypadku również z głównym antagonistą – widzimy rosnącą potęgę Utrosa, żądzę władzy, wręcz ogłupienie mocą i władzą.

Ocena: 5/6

Cała recenzja na blogu: Serce z czarnego lodu
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć