ebook Bałkany. Podróż w mniej znane
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Bałkany. Podróż w mniej znane
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
32.30 zł Lub 29.07 zł
38.00 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
27.93 zł
30.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)

Siedząc któregoś wieczora przy grzanym winie, zaczęłam snuć rozważania o tym, jakby to było cudownie rzucić wszystko w cholerę i pojechać na Bałkany. Początkowo Marek podchodził dość sceptycznie do moich marzeń, jednak po pewnym czasie decyzja zapadła: Jedziemy! Po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowaliśmy się spakować w nasze małe, miejskie auto i tak właśnie poznawać ten jedyny w swoim rodzaju region Europy. 

Podróże samochodowe wcale nie muszą być bardzo drogie. Wystarczy tylko odrobinę pokombinować i zrezygnować ze zbędnych luksusów. Road trip to styl podróżowania, który najbardziej przypadł nam do gustu. Co więcej, to idealny sposób na zwiedzanie Bałkanów.

• Albanię poznasz zarówno od strony morza, jak i gór.

• Bośnię i Hercegowinę przemierzysz trasą z Boračko jezero do Lukomiru oraz z Konjic do Parku Przyrody Blidinje i Ramsko jezero.

• W Czarnogórze odwiedzisz Bokę Kotorską, przejedziesz przez Park Narodowy Durmitor, a niedaleko stolicy odkryjesz ruiny twierdzy Medun.

• W Macedonii wykąpiesz się w dwóch jeziorach: Ochrydzkim i Prespa.

• Bułgarię przemierzysz wzdłuż czarnomorskiego wybrzeża.

• W Rumunii poznasz najsłynniejsze drogi w Karpatach Południowych: Trasę Transfogaraską oraz Transalpinę.

• Słowenię przejedziesz wzdłuż Doliny Soczy.

Bałkany. Podróż w mniej znane od Aleksandra Zagórska Chabros możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć