ebook Bentley
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 3732) Ilość stron (szacowana): 320

Bentley
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
-37% 19.95 zł Lub 17.96 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
19.95 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Trzech młodych mężczyzn spotyka się na uniwersytecie, gdzie rodzi się między nimi przyjaźń na całe życie. Ich przeszłość wpływa na to, jacy są teraz, ale to teraźniejszość kształtuje ich przyszłość.
Co się stanie, jeśli każdy z nich spotka tę jedyną osobę, która jest mu przeznaczona? Czy będą potrafili zwalczyć uczucia i odejść? A może jednak złamią się i poznają słodką agonię, jaką jest miłość?

Bentley
Lider grupy. Spięty, formalny i chłodny. Sztywny i nielubiący zmian, zawsze podążający tą samą ścieżką. Aż do dnia, gdy wpadł na nią. Nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo był samotny w świecie interesów. To był świat, w którym czuł się dobrze, wiedział, kiedy i jaką decyzję podjąć. Ale pieniądze nie zapewnią mu pełni szczęścia...

Emmy
Ona wnosi do życia Bentleya spontaniczność i światło. Jej świat różni się całkowicie od jego świata, a mimo to mężczyzna nie potrafi kontrolować pożądania, które ona w nim wzbudza. Nie potrafi też wyjaśnić, że pragnie się nią opiekować, ani wyznać, jak się przy niej czuje. Szczęśliwy. Kochany.

Tłem uczucia Emmy i Bentleya są interesy i ogromne pieniądze. A finanse to często niebezpieczeństwo i problemy…

Bentley od Melanie Moreland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie od dziś wiadomo, że w literaturze erotycznej męscy bohaterowie zazwyczaj są niebezpieczni, piekielnie egoistyczni i no cóż, zazwyczaj pomiatają kobietami. Oczywiście nie w każdym erotyku tak jest, ale umówmy się - występuje to często. Kiedy w moje ręce trafiła powieść Melanie Moreland, z góry założyłam, że pewnie znów będę miała do czynienia właśnie z takim samcem alfa. O jak ja się myliłam...

Bentley na co dzień jest formalny, oschły i zdystansowany. Nie lubi zmian, a wszystko w jego otoczeniu musi mieć swoje określone miejsce. Wszystko zmienia się, kiedy pewnego dnia spotyka na swojej drodze Emmy - choć słowo spotyka, jest tutaj nie do końca odpowiednie. Gdyby nie jej plecak, ta dwójka prawdopodobnie nigdy nie zamieniła ze sobą słowa. Emmy wniosła do życia Bentleya spontaniczność i powiew świeżego powietrza. Czy ich relacja ma szansę się rozwinąć, podczas gdy ktoś usilnie chce zagrozić Bentleyowi?

Wielkim plusem tej powieści jest kreacja głównych bohaterów. Emmy to kobieta, która zachwyciła mnie swoim pozytywnym nastawieniem do świata, swoją spontanicznością oraz takim jasnym światłem, jakie od niej bije. Nie mam pojęcia, skąd autorce wziął się pomysł na stworzenie takiej postaci, ale wyszło jej to świetnie i jestem pozytywnie zaskoczona tym, jak pozytywna i sympatyczna jest to bohaterka.

Bentley z kolei to mężczyzna, który mógłby mieć zadatki na takiego typowego bad boy’a, jednakże Melanie Moreland postanowiła pójść w inną stronę. Stworzyła tę postać na wzór takiego ułożonego, skupionego na pracy biznesmena, który ma dobre serce i z ogromnym szacunkiem odnosi się do płci przeciwnej. Było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie i nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak dobrze zostało to rozegrane. Mimo dobroci Bentleya nie zrobiono z niego takiego ciapci czy pantoflarza.

Bentley to moje pierwsze spotkanie z twórczością Melanie Moreland, ale z pewnością nie ostatnie. Styl pisania autorki bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ książka została napisana językiem lekkim i przyjemnym, co sprawia, że przez tę powieść się płynie. Akcja, którą tutaj zaserwowano czytelnikowi, jest wartka, wciągająca i po prostu bardzo dobrze przedstawiona. Odbiorcy tej powieści z pewnością nie będą się nudzić podczas lektury.

Jestem miło zaskoczona jakością tej pozycji i z pewnością sięgnę po pozostałe twory tej autorki. Historia Bentleya i Emmy wciągnęła mnie do tego stopnia, że wystarczyło mi kilka godzin, by zapoznać się z nią w całości. Ciekawi bohaterowie (również ci drugoplanowi), wciągająca akcja i dobry warsztat pisarski – to ogromne zalety tej powieści i mam nadzieję, że więcej czytelników po nią sięgnie.

Jeżeli szukacie dobrego romansu/erotyku z wątkami sensacyjnymi, który umili Wam zimowy wieczór, to Bentley z pewnością sprosta temu zadaniu.

Ocena: 5+/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć