ebook The Untouchables
4.47 / 5.00 (liczba ocen: 9274)

The Untouchables
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-15% 25.49 zł Lub 22.94 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
19.90 zł
25.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Drugi tom serii, która zyskała miano „zupełnie innej historii mafijnej”! Dalsze losy Melody i Liama z Ruthless People

Jeden sekret. Wiele ofiar.

Wszystko, co Melody Callahan wiedziała o swojej przeszłości, okazało się kłamstwem. Jej ojciec kłamał. Jej mąż kłamał. Ale prawda jest taka, że sekrety w końcu muszą wyjść na jaw. Nie mogą wiecznie pozostawać w ukryciu. I tak też się stało.

Kobieta dowiedziała się, że jej matka Aviela żyje i – jakby tego było mało – zrobi wszystko, żeby zniszczyć to, co Melody i Liam budowali przez ostatni rok.

Mając nowego wroga i bezustanną uwagę mediów, związaną ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, Liam i Melody muszą walczyć na kilku frontach. Melody nie wie, co robić. Jest rozdarta między silnym uczuciem do męża a chęcią rozszarpania go na strzępy za to, że kłamał.

Jednak w tym świecie kochanie kogoś a okazywanie mu uczuć to dwie różne rzeczy.

O autorce

J.J. McAvoy urodziła się w Montrealu w Kanadzie. Obecnie mieszka w Virginii. Uwielbia chodzić do kina oraz gotować. Kocha muzykę, pomimo że nie potrafi śpiewać ani tańczyć.

Kiedy zaczęła pisać Ruthless People, nie przypuszczała, że powieść spodoba się tak wielu czytelnikom. Pisanie jest jej prawdziwą pasją.

The Untouchables od J. J. McAvoy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć