ebook Wiwisekcja zbrodni
3.21 / 5.00 (liczba ocen: 22)

Wiwisekcja zbrodni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.49
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
29.99 zł
25.49 zł
26.99 zł
27.02 zł
29.99 zł
29.99 zł

W parku Południowym we Wrocławiu znaleziono zwłoki mężczyzny. Parę dni później na terenie ogródków działkowych policja odnajduje kolejne ciało. Funkcjonariusze zakładają, że mają do czynienia z seryjnym mordercą, być może szaleńcem religijnym. Metodycznie okaleczonych ofiar przybywa…
W trakcie działań operacyjnych staje się jasne, że motyw sprawcy ma niewiele wspólnego z religią. Śledztwo się komplikuje. Sprawą zajmuje się doświadczony podkomisarz Roman Sadowski.
Ta pełna napięcia rozgrywka między mordercą, który uderza planowo i w wyrafinowany sposób, a ścigającym go policjantem jest niczym partia szachów. Czy Sadowski przejrzy na czas grę przeciwnika?

O Autorze:
ANDRZEJ JANIKOWSKI – inżynier elektronik, którego pasją jest dziennikarstwo. Od lat 90. związany jest z różnymi wydawnictwami. Bez względu na tematykę zawsze dąży do prawdy. Źródłem niewyczerpanej inspiracji jest dla niego historia – zwłaszcza chrześcijaństwa i powszechna. Abstynent. Gra w szachy, inwestuje na giełdzie.

Wiwisekcja zbrodni od Andrzej Janikowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć