ebook Uber. Walka o władzę
3.42 / 5.00 (liczba ocen: 6) Ilość stron (szacowana): 528

Uber. Walka o władzę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 31.18
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.18 zł Lub 28.06 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
31.18 zł
31.68 zł
31.90 zł
31.92 zł
33.92 zł
34.31 zł
36.00 zł
39.90 zł
39.90 zł

Spektakularna historia gigantycznego skandalu. Mike Isaac – dziennikarz NYT – opierając się na niepublikowanych dotąd dokumentach i setkach wywiadów z obecnymi i byłymi pracownikami Ubera, opowiada o wielkich ambicjach i bezprecedensowych oszustwach, obscenicznych zachowaniach i nieprawdopodobnych pieniądzach. Dowiedzmy się, co dzieje się za kulisami jednej z najbardziej kontrowersyjnych firm XXI w., zanim zamówimy ubera.

Uber – przedsiębiorstwo, wspierane przez miliardy dolarów kapitału podwyższonego ryzyka i prowadzone przez zuchwałego, ambitnego założyciela Travisa Kalanicka, miało zrewolucjonizować sposób przewozu ludzi i towarów na świecie. Uber wydawał się gotowy do zajęcia miejsca obok Amazona, Apple’a i Google’a. To, co nastąpiło później, stało się jednak przestrogą dla młodych przedsiębiorstw i żywym dowodem na to, ze wielki startupowy okręt może zatonąć.
Bitwy ze związkami taksówkowymi i kierowcami, toksyczna atmosfera panująca w firmie, seksizm i skandale oraz bezwzględne zagrywki, do jakich można się posunąć, aby zdobyć władzę – wszystko to zogniskowało się w Uberze jak w soczewce i ostatecznie zaprowadziło firmę na skraj przepaści. Trudny rok zakończył się dla giganta transportowego wewnętrznym zamachem stanu w sali konferencyjnej: inwestorzy pozbawili Kalanicka stanowiska dyrektora generalnego i przejęli kontrole nad start-upem.
Wielokrotnie nagradzany reporter „New York Timesa” specjalizujący się w nowych technologiach i dziennikarz śledczy Mike Isaac przedstawia spektakularną historię jednej z największych i najbardziej kontrowersyjnych firm XXI wieku. Ten wciągający reportaż pozwala zajrzeć za jej kulisy, ujawniając szokującą prawdę o gigantycznym skandalu prosto z Doliny Krzemowej.

Uber. Walka o władzę od Mike Isaac możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć