ebook Talizman - audiobook
4.11 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 87199) Ilość stron (szacowana): 752

Talizman - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.19
Audiobook - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-23% 30.72 zł Lub 27.65 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
29.13 zł 20% rabatu
32.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Gdybyś wiedział, że dla uratowania swojej matki przed śmiercią będziesz musiał wyruszyć na koniec świata w poszukiwaniu tajemniczego amuletu, co byś zrobił? Bohater „Talizmanu” postanowił zmierzyć się z tym wyzwaniem…

Jack Sawyer, dwunastoletni syn chorej na raka aktorki, wyjeżdża wraz z nią z Kalifornii, do opustoszałego miasteczka letniskowego w New Hampshire. Jack nie chce dopuścić do świadomości choroby matki. Poznaje starego Murzyna, dozorcę wesołego miasteczka, który ujawnia mu zdumiewającą prawdę.
W równoległym do naszego świecie, zwanym Terytoriami, Dwójniczka jego matki, Laura DeLoessian, również jest śmiertelnie chora. Tylko Jack może uratować obydwie kobiety – jeśli pójdzie na drugi koniec kontynentu, gdzie w groźnym, pełnym zła czarnym hotelu znajduje się talizman o uzdrawiającej mocy.
Jack rusza więc na heroiczną wyprawę. Przeskakuje między dwoma światami, przeżywa niesamowite przygody, poznaje wrogów i przyjaciół. Przede wszystkim jednak dorasta i staje się godnym Talizmanu. Jego wyprawa ma jeszcze bardziej doniosłe znaczenie, niż sobie początkowo wyobrażał.

Talizman - audiobook od Stephen King, Peter Straub możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć