ebook Jestem Tobą - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Jestem Tobą - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 8.71
Audiobook - najniższa cena: 9.00
-52% 9.00 zł Lub 8.10 zł
19.99 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
18.99 zł Lub 17.09 zł
19.99 zł
18.85 zł
Inne proponowane

Wyobraź sobie, że pewnego dnia budzisz się w obcym miejscu, a na dodatek tracisz pamięć. Nie pamiętasz nawet, jak się nazywasz! Jakby tego było mało, obok znajdujesz zwłoki kobiety, która wygląda dokładnie jak Ty! Można zwariować? A to dopiero początek historii…

Kobieta, która straciła pamięć dowiaduje się, że jest wieloletnią ofiarą przemocy domowej, która próbowała zabić oprawcę. Teraz szuka jej policja. Agent Interpolu składa kobiecie propozycję nie do odrzucenia. W zamian za nową tożsamość ma pomóc w rozpracowaniu groźnej siatki przestępczej. Ale czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Monika Hołyk-Arora (ur. 1980-) – polska pisarka. Pochodzi z Lublina. Jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracowała jako pilot wycieczek, mieszkała m.in. w Turcji i Egipcie. Podróże stały się dla niej inspiracją do podjęcia autorskiej pracy twórczej.

Jestem Tobą - audiobook od Monika Hołyk-Arora możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć