ebook Będę Cię szukał, aż Cię pokocham - audiobook
3.66 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15)

Będę Cię szukał, aż Cię pokocham - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.98
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
19.90 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
25.27 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Mijają dwa lata, odkąd Wally odszukał Kesję – miłość swego życia – i razem z Iną pokonał ludzi pracujących dla bezwzględnego koncernu Yeyland-Wutani. Teraz trójka dwudziestolatków pracuje dla Międzynarodowej Agencji do Spraw Nadprzyrodzonych.

Niestety związek Wally’ego i Kesji przechodzi kryzys. Na domiar złego chłopak zaczyna się interesować Iną. Jakby tego było mało, fabryka zostaje zniszczona w wyniku katastrofy kolejowej. Jeden z pracowników agencji – nie wierząc w przypadki – podejmuje własne śledztwo w sprawie wypadku kolejowego. Wkrótce wszyscy stają na drodze spisku, który ma zmienić świat bezpowrotnie.

Krzysztof Koziołek – z zawodu pisarz i dziennikarz, który na co dzień oddaje się pisaniu kryminałów skandynawskich, miejskich, retro i powieści sensacyjnych. Na swoim koncie ma wiele nagród literackich, m. in. Zielonogórską Nagrodę Literacką za całokształt twórczości. Wydał już ponad dwadzieścia powieści kryminalnych, które cieszą się dużym uznaniem wśród fanów książek o niebanalnej fabule i nagłych zwrotach akcji.

Będę Cię szukał, aż Cię pokocham - audiobook od Krzysztof Koziołek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć