ebook Zapach pomarańczy. Życie dominikańskie z innej perspektywy - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 26)

Zapach pomarańczy. Życie dominikańskie z innej perspektywy - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.49
Audiobook - najniższa cena: 25.53
wciąż za drogo?
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
25.53 zł Lub 22.98 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
25.58 zł
27.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Zapach pomarańczy to opowieść o Zakonie Kaznodziejskim, jakiej jeszcze nie było. Zostajemy wciągnięci w intrygujący i nieznany dotąd świat dominikańskich klasztorów. To nie tylko osiem wieków niezwykłej duchowości, ale także charakterystycznego poczucia humoru, który należy do głównych znaków rozpoznawczych braci Świętego Dominika.

Autorzy podjęli szalone ryzyko. Co w końcu myśleć o setce anegdot, które nie zawsze przedstawiają zakonników w pozytywnym świetle? Jak przejść spokojnie obok dominikanów planujących na siebie zamachy, gnębiących jezuitów, podszywających się pod paulinów, uzdrawiających okładami z ziemniaków, eksperymentujących z kwasem azotowym czy zapraszających do swoich klasztorów kryminalistów? A może jednak kryje się w tym uroczy podstęp dominikańskiej radości? Czy istnieje lepszy sposób, by opowiedzieć o pięknie życia, niż sięgnięcie do jednej z boskich cech, jaką jest poczucie humoru?

Zapach pomarańczy. Życie dominikańskie z innej perspektywy - audiobook od Krzysztof Pałys OP możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć