ebook Cyberpunk. Odrodzenie - audiobook
3.43 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 275) Ilość stron (szacowana): 208

Cyberpunk. Odrodzenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.74
Audiobook - polecana oferta: 29.93
wciąż za drogo?
29.93 zł Lub 26.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
27.93 zł
27.93 zł
34.31 zł
35.91 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Powrót obsypanego nagrodami autora, który ośmielił się postawić pomnik cesarzowej Achai. Andrzej Ziemiański tym razem zanurza nas w otchłani gigantycznego, rozświetlonego neonami Zakazanego Miasta, w którym rządzą zbrodnia i nauka przyszłości, i wraz z byłym policjantem wysyła na straceńczą misję.

Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe reklamy dają tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To Zakazane Miasto.
Shey Scott – były policjant, wydalony ze służby z powodu śmiertelnej choroby oraz partnerujący mu Lou Landon usiłują namierzyć Axel Staller – bliźniaczą siostrę kobiety, która w biały dzień, mimo najwyższych środków bezpieczeństwa i drobiazgowej kontroli, pod okiem kamer, z niewiadomych przyczyn zamordowała kilkanaście osób…

Cyberpunk. Odrodzenie - audiobook od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć