ebook Kochanie, wszystko będzie dobrze
4.3 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Kochanie, wszystko będzie dobrze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - polecana oferta: 19.20
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-7% 19.20 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
30.30 zł Lub 27.27 zł
-12% 17.55 zł
19.46 zł
20.90 zł
23.86 zł
24.18 zł
25.44 zł
27.12 zł
27.12 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Finał bestsellerowej serii „Jagodowa Miłość” Natalii Sońskiej. Emocje, kłamstwa i miłość – nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza.

Wnętrze „Słodkiej” jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody. Kobieta radzi sobie świetnie, a interes ma się coraz lepiej; planuje gruntowne porządki na wiosnę i powiększenie cukierni.
Tymczasem Tomasz postanawia zabrać Jagodę na weekend w góry – chce jej wynagrodzić trudności i problemy, przez które musieli ostatnio przejść. Jednak wspólny wyjazd to tylko pretekst… Jagoda wyczuwa, że ukochany ma jej coś bardzo ważnego do powiedzenia, lecz nie jest gotowa na szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości. Jej własna historia wciąż za nią goni, do tego na horyzoncie czeka przystojny prawnik, Teodor – jak zawsze gotów do pomocy.
Przed Jagodą wiele niełatwych decyzji. Czy odważy się wyjaśnić rodzinne tajemnice? I czy jej związek z Tomaszem okaże się na tyle dojrzały, by przetrwać naprawdę wszystko?

Kochanie, wszystko będzie dobrze od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Piąty i zarazem ostatni tom z serii Jagodowa miłość przeczytałam już jakiś tydzień temu, ale niestety wakacje mają to do siebie, że ciężko zmusić się do napisania recenzji. Zapraszam na nowy wpis.

Są serie, które czytają się same. Tak mam z książkami pani Natalii - lubię odprężyć się przy historiach stworzonych przez tę autorką.

V tom to nic innego jak niestety ostatnie spotkanie z Tomaszem i Jagodą, u których dużo się dzieje. Jagoda świetnie sobie radzi w pracy, planuje nawet powiększenie cukierni. Tomasz dostał upragniony awans i zaczyna nowe wyzwania jako prezes. Mimo nowych obowiązków jego myśli skupiają się na ukochanej, postanawia oderwać Jagodę od obowiązków i chce wywieźć ją na weekend w góry. To jednak tylko pretekst do czegoś większego - czego domyśla się Jagoda i sama nie wie, czy tego już chce... Przed ukochanymi wiele ważnych decyzji, a przystojny Teodor wcale nie pomaga, tylko rozprasza uwagę Jagody. Jak skończy się ta seria?

Spełniło się jego kolejne marzenie. Kolejny cel został skreślony z listy. Na co teraz była pora? Pewna nieśmiała myśl zaczęła kiełkować w jego głowie. Następne wyzwanie z pewnością nie będzie związane w pracą.

Jak każdą książkę Natalii Sońskiej przeczytałam dosłownie na raz. Uwielbiam jej pióro za delikatność, subtelność, ogromny dar otulania moich myśli jak kocem w chłodne dni. Nie wyobrażam sobie jej w innym gatunku literackim, jest bardzo dobra w tym co teraz pisze. Seria o Jagodzie i Tomaszu nadaje się do przeczytania dla każdej romantycznej duszy, osób lubiących literaturę obyczajową - autorka świetnie zakończyła całość. Może i przewidywalne, ale od takiej literatury tego się wymaga. Z jednej strony szkoda, że to już koniec serii, ale z drugiej... będzie na pewno coś całkiem nowego. Już się nie mogę doczekać, a wy?

Ocena: 5/6

©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć