ebook Kochanie, wszystko będzie dobrze
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 118)

Kochanie, wszystko będzie dobrze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.55
wciąż za drogo?
17.55 zł Lub 15.80 zł
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
31.90 zł
31.90 zł 10 zł na konto
31.90 zł Lub 28.71 zł
17.55 zł
18.50 zł
24.16 zł
24.18 zł
25.52 zł
27.12 zł
27.12 zł
27.43 zł
29.00 zł
31.90 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Finał bestsellerowej serii „Jagodowa Miłość” Natalii Sońskiej. Emocje, kłamstwa i miłość – nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza.

Wnętrze „Słodkiej” jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody. Kobieta radzi sobie świetnie, a interes ma się coraz lepiej; planuje gruntowne porządki na wiosnę i powiększenie cukierni.
Tymczasem Tomasz postanawia zabrać Jagodę na weekend w góry – chce jej wynagrodzić trudności i problemy, przez które musieli ostatnio przejść. Jednak wspólny wyjazd to tylko pretekst… Jagoda wyczuwa, że ukochany ma jej coś bardzo ważnego do powiedzenia, lecz nie jest gotowa na szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości. Jej własna historia wciąż za nią goni, do tego na horyzoncie czeka przystojny prawnik, Teodor – jak zawsze gotów do pomocy.
Przed Jagodą wiele niełatwych decyzji. Czy odważy się wyjaśnić rodzinne tajemnice? I czy jej związek z Tomaszem okaże się na tyle dojrzały, by przetrwać naprawdę wszystko?

Kochanie, wszystko będzie dobrze od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To już piąta i ostatnia część jagodowej serii. I moim zdaniem jest to najlepsza część z tej serii!

Jagoda zaczyna wreszcie prowadzić "Słodką" na własny rachunek. Nie zapomina oczywiście o udoskonalaniu oferty ciast i ciasteczek. Jak tylko może stara się eksperymentować w kuchni i wymyślać coraz to nowe wypieki. Pomysł z rozbudową wnętrza cukierni też nabiera coraz realniejszych kształtów. Za to w życiu prywatnym Jagody dzieje się znacznie więcej. Wreszcie pogodzili się z Tomaszem (trochę drażniła mnie ta forma imienia, czemu nie zwyczajnie Tomek?!), wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia związane z niemówieniem sobie prawdy i obiecali, że od teraz będą ze sobą szczerzy. Bo tajemnice i niedomówienia nie sprzyjają tworzeniu poważnego związku. Jednak ciągle koło nich pojawiają się inne, nieułatwiające niczego osoby jak Paulina, Teodor czy były mąż Jagody... Jagoda także próbuje rozwikłać zagadkę swoich rodziców i swojego pochodzenia.

Według mnie, ta część była najlepszą ze wszystkich. Dlaczego? Najbardziej dynamiczna, najwięcej się tu działo i co ważne - wszystkie wątki zostały wyjaśnione i zakończone. Pani Natalia Sońska bardzo subtelnie i z wyczuciem przedstawia nam tą historię. Dlatego jest to świetna książka na lekkie, odprężające popołudnie lub wieczór. Jest to opowieść dająca ciepło i pozwalająca odzyskać wewnętrzny spokój.

Ta część porusza jeszcze kwestię uczuć jakie czujemy do naszych rodziców. Czy prawdziwi rodzice to ci, którzy nas wychowali czy ci, którzy są naszymi biologicznymi rodzicami? Czy ważne jest to kiedy nam powiedzą prawdę i czy w ogóle? Czy jest na to dobry czas, aby przekazać dziecku taką informację?

To wprawdzie ostatnia część tego cyklu, ale moim zdaniem, to dobrze. Nawet i tak za dużo było tych części. Takie historie lubię czytać, ale gdy nie są aż tak mocno rozciągnięte. Poza tym teraz czekam na kolejny, nowy cykl

Ocena: 4+/6
©Księgozbiór Kasiny
Piąty i zarazem ostatni tom z serii Jagodowa miłość przeczytałam już jakiś tydzień temu, ale niestety wakacje mają to do siebie, że ciężko zmusić się do napisania recenzji. Zapraszam na nowy wpis.

Są serie, które czytają się same. Tak mam z książkami pani Natalii - lubię odprężyć się przy historiach stworzonych przez tę autorką.

V tom to nic innego jak niestety ostatnie spotkanie z Tomaszem i Jagodą, u których dużo się dzieje. Jagoda świetnie sobie radzi w pracy, planuje nawet powiększenie cukierni. Tomasz dostał upragniony awans i zaczyna nowe wyzwania jako prezes. Mimo nowych obowiązków jego myśli skupiają się na ukochanej, postanawia oderwać Jagodę od obowiązków i chce wywieźć ją na weekend w góry. To jednak tylko pretekst do czegoś większego - czego domyśla się Jagoda i sama nie wie, czy tego już chce... Przed ukochanymi wiele ważnych decyzji, a przystojny Teodor wcale nie pomaga, tylko rozprasza uwagę Jagody. Jak skończy się ta seria?

Spełniło się jego kolejne marzenie. Kolejny cel został skreślony z listy. Na co teraz była pora? Pewna nieśmiała myśl zaczęła kiełkować w jego głowie. Następne wyzwanie z pewnością nie będzie związane w pracą.

Jak każdą książkę Natalii Sońskiej przeczytałam dosłownie na raz. Uwielbiam jej pióro za delikatność, subtelność, ogromny dar otulania moich myśli jak kocem w chłodne dni. Nie wyobrażam sobie jej w innym gatunku literackim, jest bardzo dobra w tym co teraz pisze. Seria o Jagodzie i Tomaszu nadaje się do przeczytania dla każdej romantycznej duszy, osób lubiących literaturę obyczajową - autorka świetnie zakończyła całość. Może i przewidywalne, ale od takiej literatury tego się wymaga. Z jednej strony szkoda, że to już koniec serii, ale z drugiej... będzie na pewno coś całkiem nowego. Już się nie mogę doczekać, a wy?

Ocena: 5/6

©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć