ebook Mrok przed świtem
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 10366) Ilość stron (szacowana): 376

Mrok przed świtem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.81
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
18.81 zł Lub 16.93 zł
22.87 zł
26.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
26.90 zł
18.81 zł
18.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja „Nie ma światła w ciemności” – oszałamiającej historii pełnej namiętności i mroku. Ich miłość została wystawiona na tyle prób, że ta może być ostatnią. Uwięzioną i dręczoną Blake trzymają przy życiu tylko wspomnienia o ukochanym i rodzinie…

Zdesperowany Cole nie ustaje w poszukiwaniach wybranki swego serca. Wykorzystuje każdą znajomość i jest gotowy poświęcić wszystko, aby ją odnaleźć. Ma do stracenia jednak wiele więcej niż wrogowie jego i Blake, którzy nie mają żadnych skrupułów…

Mrok przed świtem od Claire Contreras możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie ma światła w ciemności było książką, która bardzo mocno zapadła mi w pamięć i wyczekiwałam kontynuacji, ponieważ nie mogłam się doczekać, aby powrócić do tej historii. W końcu jest pojawiła się i wiecie co? Przepadłam czytając tę książkę z działu nowości.

Prawda też jest taka, że musiałam przeczytać pierwszy tom, aby wszystko dobrze zrozumieć i napisać dla Was tę recenzję. Blake wiedziała, co się stało z nią w dzieciństwie i kto stał za zniszczeniem jej życia. Niestety dziewczyna znów wpadła w ręce tych, którzy chcą mieć nad nią kontrolę i teraz przerażona i samotna wierzy w to, że Cole ją odnalazł. Miłość między Blake i Cole'em została już wystawiona na wiele prób i tak naprawdę nie wiadomo, co stanie się, gdy szokująca prawda z przeszłości zostanie odkryta.

Sama nie wiem jak mam opowiadać o tej książce, ponieważ gdybym chciała napisać dokładnie o co chodzi, to ta recenzja byłaby jednym wielkim spojlerem. Tego nie chcę robić, bo wydaje mi się, że ta seria jest wyjątkowa pod tym względem i trzyma czytelnika w napięciu. Dodatkowo czytało mi się ją dobrze i przemiana bohaterów była bardzo widoczna. Cole zmienił się w mężczyznę, który za wszelką cenę chce ją uratować. Jego Blake, jego serce, które zostało mu odebrane. Był na siebie zły, że nie był w stanie jej obronić, ale wiedział, że musi zrobić wszystko, aby ją odzyskać. Dla niej stawił czoła swojej przeszłości i mimo że to było bardzo silne przeżycie, to zrobił to, żeby tylko ją odzyskać...

Mrok przed świtem napisany jest z perspektywy dwóch narracji - Blake i Cole'a. To bardzo emocjonująca książka pod tym względem wciąga do ostatniej strony. Mimo że bohaterowie są rozdzieleni to czuje się zarówno ich rozpacz jak i przywiązanie do siebie. W tej powieści znajdziecie tajemnicę, zawód miłosny, przeszłość, która boli, szczerą miłość... Wiele emocji, które nie pozwalają o sobie zapomnieć, a ja uwielbiam takie powieści.

Czy polecam Wam ten bestseller? Oczywiście! Uważam, że jako kontynuacja i zamknięcie jej w dwóch tomach to bardzo dobra decyzja. Jeśli czekaliście na kontynuację to koniecznie ją przeczytajcie, a jeśli nie znacie jeszcze serii Ciemność to polecam!

Ocena: 6/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć