ebook (nie)Odjazdowe życie braci Collins
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 52) Ilość stron (szacowana): 272

(nie)Odjazdowe życie braci Collins
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
22.45 zł Lub 20.21 zł
-44% 24.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
22.45 zł
40.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Bracia Collins. Na pozór znamy ich doskonale – z programów tv, łamów czasopism, zdjęć w portalach internetowych. Czy jednak znamy ich naprawdę? Czy znamy historię ich sukcesu i drogę, która zaprowadziła ich z legnickiego blokowiska tam, gdzie są teraz? Oto książka opowiadająca o urzeczywistnianiu marzeń, które nie przychodzi jak z płatka, ale dzięki temu ma niepowtarzalny smak zwycięstwa.

Można tę książkę czytać jak opowieść o zwycięstwie na przekór wszystkim przeciwnościom. Można jak literaturę motywacyjną, bo mówi ona także o tym, że nie wolno porzucać marzeń, tylko trzeba dążyć do ich realizacji, nawet wbrew całemu światu ... wtedy nie będzie dla nas rzeczy niemożliwych. A można też potraktować ją po prostu jak fascynującą historię o tym, jak Grzesiek i Rafał stali się Gregiem i Ralphem. Historię miejscami smutną, miejscami zabawną, ale zawsze wciągającą. Poznaj ją i Ty.

(nie)Odjazdowe życie braci Collins od Rafał Collins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Droga do sukcesu wygląda tak, że musisz milion razy upaść i wstać.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć