ebook Finanse i polityka gospodarcza. Wybrane aspekty. Tom 43
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Finanse i polityka gospodarcza. Wybrane aspekty. Tom 43
ebook: pdf

E-book - polecana oferta: 45.05
wciąż za drogo?
49.29 złpremium: 31.80 zł Lub 31.80 zł
45.05 zł Lub 40.55 zł
53.00 zł
43.59 zł
45.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W ostatniej dekadzie w naukach ekonomicznych następuje istotne przeformułowanie i doprecyzowanie istniejących dotychczas paradygmatów. Rzeczywistość ekonomiczna zmusza do nowego spojrzenia zarówno na zależności występujące w całej gospodarce, jak i w poszczególnych jej segmentach. W tym kontekście zauważalna jest rosnąca rola finansów, w tym szczególnie rynków finansowych, w utrzymywaniu stabilności światowej gospodarki. Wydaje się zatem celowa ciągła i bieżąca analiza sytuacji w gospodarce światowej prowadząca do doskonalenia wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem niniejszej pracy zbiorowej jest próba oceny funkcjonowania wybranych elementów współczesnej rzeczywistości ekonomicznej, w szczególności w zakresie gospodarki, polityki ekonomicznej, finansów przedsiębiorstw oraz bankowości i rynków finansowych. Intencją autorów jest prezentacja wyników badań w tym obszarze, a co za tym idzie - lepsze rozpoznanie i zrozumienie zdarzeń dziejących się w sferze gospodarki i rynków finansowych.

Finanse i polityka gospodarcza. Wybrane aspekty. Tom 43 od Marcin Kalinowski, Michał Pronobis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć