ebook Burzliwe czasy
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 2057)

Burzliwe czasy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 38.99
wciąż za drogo?
38.99 zł
Inne proponowane

Dyskretny urok kłamstwa.

Gwatemala, lata 50. Sam Zemmuray, baron owocowy, zatrudnia w swojej firmie kontrowersyjnego Edwarda Bernaysa – specjalistę PR. Nie ma pojęcia, że ten ruch doprowadzi do jednej z największych akcji CIA w Ameryce Łacińskiej, a główną rolę odegra w niej Martita Borrero Parra, uwodzicielska i zmysłowa Miss Gwatemali. Czy namiętność i spryt pozwolą osiągnąć wszystko?

Brawurowa historia kłamstwa tak dobrego, że stało się prawdą. "Burzliwe czasy", mistrzowskie niczym Święto Kozła, odsłaniają kulisy rozgrywki, która do dziś rezonuje w światowej polityce i stanowi materiał na genialny serial.

A wszystko to wydarzyło się naprawdę.

Burzliwe czasy od Mario Vargas Llosa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Doskonale wyrysowany przebieg zamachu stanu w Gwatemali. Autor pokazał wyraźnie, że w Ameryce Łacińskiej i Centralnej wszystkim rządzi armia pod kierownictwem USA. Prezydent i politycy to tylko ich marionetki w drodze do uzyskania żądanych zysków i korzyści... Jestem przerażona, bo sytuacja Gwatemali jest tylko pretekstem, by pokazać obywatelom wszystkich krajów świata, gdzie tak naprawdę jest ich miejsce... Gdzieś na końcu łańcucha pokarmowego wielkich koncernów, korporacji, armi i rządów wielkich krajów, którym nie na rękę są demokratyczne, niezależne państwa rządzone sprawiedliwie i uczciwie. Warto przeczytać, ta powieść otwiera oczy na wiele kluczowych dla naszej przyszłości spraw...

Warto zerknąć