ebook Miasto Szkła
4.34 / 5.00 (liczba ocen: 643369)

Miasto Szkła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.16
36.94 złpremium: 22.16 zł Lub 22.16 zł
31.40 zł Lub 28.26 zł
36.94 zł
36.94 zł Lub 33.25 zł
22.16 zł
31.00 zł
31.40 zł
31.40 zł
32.88 zł
36.94 zł
Inne proponowane

W dwóch poprzednich tomach – Miasto Kości i Miasto popiołów – poznaliśmy główną bohaterkę bestsellerowej serii „Dary Anioła”, Clary Fray – nastoletnią rudowłosą dziewczynę o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice Manhattanu i nocne kluby. Tutaj tez Clary przezywa szereg mrożacych krew w zyłach przygód, zyskuje nowych przyjaciół i nie tylko...

W kolejnym tomie – Miasto szkła – pośród chaosu wojny Nocni Łowcy będą musieli się zdecydować, czy podejmą walkę u boku wampirów, wilkołaków i innych Podziemnych… czy przeciwko nim. Również Jace i Clary muszą podjąć ważną decyzję: czy pozwolić sobie na zakazaną miłość?

Miasto Szkła od Cassandra Clare możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się w pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
Można tylko unikać prawdy tak długo aż sama da o sobie znać.
Miłość czyni nas kłamcami.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Trzeci tom serii "Dary anioła". Książka z serii przygodowych fantasy kierowana do młodzieży. Jak poprzednio wciągając i lekka lektura, chociaż watek "nieszczęśliwej miłości" cieci nużący.

  • Awatar

    Miasto szkła z całą pewnością można polecić – szczególnie na sobotnie i niedzielne przedpołudnia – książka nie sprawi, że będziecie się bać w nocy, ale i tak po lekturze będziecie przez chwilę zupełnie inaczej patrzeć na nieznajomych.

Warto zerknąć