ebook Odległe brzegi
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 22801)

Odległe brzegi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.55
Audiobook - najniższa cena: 25.74
wciąż za drogo?
33.95 złpremium: 21.90 zł Lub 21.90 zł
25.55 zł 20% rabatu
25.55 zł Lub 23.00 zł
31.03 zł Lub 27.93 zł
36.50 zł
-6% 25.29 zł
27.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

„Kristin Hannah w piękny sposób ukazuje kobietę na rozdrożu. Szokuje czytelników determinacją Elizabeth Shore, która stara się zrozumieć swoją przeszłość i odnaleźć szczęście. Jest w tej książce prawda życiowa i wspaniała nauka, a wszystko opowiedziane śmiało, szczerze i z dużym poczuciem humoru” – Adrianna Trigiani, pisarka

Elisabeth i Jack mają za sobą dwadzieścia lat małżeństwa. Kiedy ich córki wyprowadzają się z domu, dociera do nich, że ich związek się wypalił - stał się konwencjonalny i pozbawiony miłości. Rozmyślania o niewykorzystanych szansach doprowadzają do separacji, która jednak nie przynosi im szczęścia.
Choć każde z nich odnosi sukcesy zawodowe, to oboje odkrywają, że bez siebie nie będą mogli być szczęśliwi. Czy uda się na nowo rozpalić namiętność i poczuć miłość?
Kristin Hannah, przypomina nam o najcenniejszych darach, jakie dostajemy od życia: przyjaciołach, rodzinie, a także sile potrzebnej do dokonywania potrzebnych zmian... i odwadze do przebaczania.

Odległe brzegi od Kristin Hannah możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Telewizja to świat, w którym każda historia ma krótki żywot. Wczorajsza wiadomość jest starą wiadomością.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć