ebook Ryzyko gangstera
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 238)

Ryzyko gangstera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.00
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
19.50 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
15.00 zł
19.90 zł
23.92 zł
24.74 zł
25.49 zł
Inne proponowane

Zakończenie drugiego tomu cyklu Gangsterzy pozostawiło Cię z wieloma pytaniami, na które nie znasz odpowiedzi. Trzeci tom serii mafijnej zatytułowany Ryzyko gangstera przyniesie rozwiązania, na które oczekujesz od chwili zamknięcia ostatniej strony Zemsty gangstera.

Fabuła:

Stojący na czele mafii Siergiej Szewczenko jest brutalnym i gwałtownym mężczyzną. Nie każdy posiada odpowiednie predyspozycje aby stać się szefem, którego wszyscy się boją i są wobec niego oddani i lojalni. Siergiej jest szefem, który nie ma słabych stron, to właśnie dlatego jest w stanie kierować tak potężną organizacją.

Kiedy pewnego dnia Siergiej w gruzowisku jednego z domów znajduje nieprzytomną kobietę, Avę, nie ma pojęcia, że właśnie ta młoda osoba stanie się jego słabym punktem, który od tej chwili inni będą starali się bezwzględnie wykorzystać, w walce o władzę.

Kiedy Ava odzyskuje zdrowie, okazuje się, że ma problemy z pamięcią. Kobieta nie ma pojęcia kim jest mężczyzna, który tak troskliwie się nie opiekuje. Nie pamięta Siergieja, jednak kiedy znajduje się blisko niego, czuje się przy nim bezpieczna i uważa, że on, jako jedyny, mówi jej paradę. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Siergiej ratując jej życie, wkroczył na grząski grunt, ryzyko jakie podjął może mieć daleko idące konsekwencje. Wkrótce okazuje się, że Ava została wynajęta przez mafię jako zabójca na zlecenie. Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ucieka od Siergieja, nie chcąc aby ryzykował dla niej życie. Jednak Siergiej nie ma zamiaru odpuścić i postanawia walczyć do końca, aby już nigdy więcej nie stracić kobiety, którą kocha.  

Anna Wolf tworzy swoich bohaterów w sposób prawdziwy, tak bardzo komplikuje im życie, że stają się oni ludźmi z krwi i kości, których żałujemy i, z którymi się utożsamiamy. Ryzyko gangstera, to kolejna książka autorki, która bez dwóch zdań stanie się namiętnym, intrygującym i pełnym szalonej akcji bestsellerem.

Ryzyko gangstera od Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć