ebook Ryzyko gangstera
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 733)

Ryzyko gangstera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
29.99 zł
15.00 zł
24.53 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Zakończenie drugiego tomu cyklu Gangsterzy pozostawiło Cię z wieloma pytaniami, na które nie znasz odpowiedzi. Trzeci tom serii mafijnej zatytułowany Ryzyko gangstera przyniesie rozwiązania, na które oczekujesz od chwili zamknięcia ostatniej strony Zemsty gangstera.

Fabuła:

Stojący na czele mafii Siergiej Szewczenko jest brutalnym i gwałtownym mężczyzną. Nie każdy posiada odpowiednie predyspozycje aby stać się szefem, którego wszyscy się boją i są wobec niego oddani i lojalni. Siergiej jest szefem, który nie ma słabych stron, to właśnie dlatego jest w stanie kierować tak potężną organizacją.

Kiedy pewnego dnia Siergiej w gruzowisku jednego z domów znajduje nieprzytomną kobietę, Avę, nie ma pojęcia, że właśnie ta młoda osoba stanie się jego słabym punktem, który od tej chwili inni będą starali się bezwzględnie wykorzystać, w walce o władzę.

Kiedy Ava odzyskuje zdrowie, okazuje się, że ma problemy z pamięcią. Kobieta nie ma pojęcia kim jest mężczyzna, który tak troskliwie się nie opiekuje. Nie pamięta Siergieja, jednak kiedy znajduje się blisko niego, czuje się przy nim bezpieczna i uważa, że on, jako jedyny, mówi jej paradę. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Siergiej ratując jej życie, wkroczył na grząski grunt, ryzyko jakie podjął może mieć daleko idące konsekwencje. Wkrótce okazuje się, że Ava została wynajęta przez mafię jako zabójca na zlecenie. Kiedy Ava odzyskuje pamięć, ucieka od Siergieja, nie chcąc aby ryzykował dla niej życie. Jednak Siergiej nie ma zamiaru odpuścić i postanawia walczyć do końca, aby już nigdy więcej nie stracić kobiety, którą kocha.  

Anna Wolf tworzy swoich bohaterów w sposób prawdziwy, tak bardzo komplikuje im życie, że stają się oni ludźmi z krwi i kości, których żałujemy i, z którymi się utożsamiamy. Ryzyko gangstera, to kolejna książka autorki, która bez dwóch zdań stanie się namiętnym, intrygującym i pełnym szalonej akcji bestsellerem.

Rekomendacje:

Autorka sprezentowała nam wciągającą historię, która rozpędza się z każdą kolejną przeczytaną stroną.- Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Książka w autobusie

Dwójka głównych bohaterów gwarantuje, że czas spędzony z nimi nie będzie straconym, a szybkość akcji często będzie odpowiadała tej z jaką mknie kula. Autorka nie zapomniała o humorze oraz już znanych, z poprzednich tomów, osobach, nie dających zapomnieć na co ich stać.- Katarzyna Pessel - Taki jest świat

Ryzyko gangstera od Anna Wolf możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Szczęście to takie dziwne uczucie. Nie da się go zmierzyć ani zważyć, ale można go komuś pokazać lub pokolorować nim jego świat.
Przeszłość czasem daje o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie, kiedy wydaje się, że już od dawna jest zamkniętym rozdziałem. W takiej chwili wracają z ogromną siłą wspomnienia oraz emocje, jakie zostały pogrzebane w najdalszym zakamarku serca i umysłu. Czy można wrócić do czegoś, co kiedyś się utraciło?

Czas nie stoi w miejscu, niekiedy ludzie nie zmieniają się zbyt mocno, jednak niektórym nie jest to dane. Siergiej to już ten siedemnastolatek, którego pamięta Ava, ona również ma za sobą zbyt wiele by nadal być tą dziewczyną sprzed lat. Obojgu marzenia odebrała mafia, w zamian przeistaczając w zabójców. W ich otoczeniu za pomyłki płaci się śmiercią, swoją lub bliskich, życie ma niezbyt wygórowaną cenę i bywa jeszcze czymś – słabym punktem, zwłaszcza jeśli chodzi o kogoś kogo się kocha. Czy tych dwoje ma szansę na powrót czegoś, co przez lata opłakiwali jako utracone bezpowrotnie? Zdają sobie sprawę, że ryzykują wiele, zwłaszcza on ma dużo do stracenia, może nawet wszystko. Jednak czy dla niej nie jest warto podpalić wszystko, nawet cały świat, zwłaszcza, że i tak ktoś już roznieca ogień w tym piekle? Kiedyś nie mógł zrobić nic gdy odebrano mu Avę, teraz ma w ręku władzę i przede wszystkim wie jak smakuje prawdziwa miłość, nie żadna jej namiastka, ale zna też cenę jaką płaci się za rzucenie wyzwania tym, którzy od lat bezlitośnie realizują swój plan.

Dwie wcześniejsze części serii Gangsterzy pokazały mroczny urok uczuć ludzi, związanych mafijnymi więzami. Ale jak się okazuje Anna Wolf nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i w najnowszej książce – Ryzyko gangstera odkrywa kolejne karty uczuciowej rozgrywki, w jakiej śmiertelne zagrożenie nierozerwalnie splecione jest miłością. Pisarka nie daje czytelnikom na tacy prostego schematu emocji, ale skomplikowaną łamigłówkę, w której nic nie jest oczywiste, za to dużo spraw stawiane jest pod znakiem zapytania. Silne osobowości wprowadzają nie jedną niewiadomą do fabuły, obfitującej w zagadki i niespodzianki. Strona obyczajowa oraz sensacyjne tło sprawiają, że kolejne rozdziały Ryzyka gangstera czytelnik wprost pochłania, bo szybko okazuje się, iż za pewnik lepiej nie przyjmować niczego. Dwójka głównych bohaterów gwarantuje, że czas spędzony z nimi nie będzie straconym, a szybkość akcji często będzie odpowiadała tej z jaką mknie kula. Autorka nie zapomniała o humorze oraz już znanych, z poprzednich tomów, osobach, nie dających zapomnieć na co ich stać. W takich okolicznościach rzeczywiście może zdarzyć się wszystko i faktycznie trzeba przygotować się na sporą porcję zaskoczenia oraz opowieść, w jakiej jedynie czerwień krwi i miłość są pewnymi, bo reszta zmienia się jak w kalejdoskopie. Gdzie diabeł nie daje sobie rady, tam postacie cyklu Gangsterzy czują się w swoim żywiole. Wyraziści, bezkompromisowi i stawiający wszystko na jedną kartę jeszcze mają przed czytelnikami co najmniej kilka tajemnic.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Ryzyko gangstera to jedna z wyczekiwanych przez mnie książek. Po zakończeniu Zemsty gangstera bardzo, ale to bardzo chciałam poznać historię Sergieja i tajemniczej dziewczyny. W drugim tomie Pani Ania pozostawiła czytelnika w prawdziwym zawieszeniu, za co powinnam się śmiertelnie obrazić! Oczywiście żartuję, to była świetna zachęta sugerująca mocne wrażenia. Autorka zdecydowanie wysoko podniosła poprzeczkę, ale czy trzeci tom z całego cyklu udźwignął temat, o tym już w dalszej części.

Pani Wolf po raz kolejny przeniosła nas w bezlitosny i zimny świat mafii, rządzącej w Stanach Zjednoczonych. Mamy możliwość poznania mrocznego kuzyna braci Tarasow – Siergieja Szewczenko. To głowa mafijnej rodziny, niejednokrotnie mówi o sobie, że „mafia to ja” Nie cofnie się przed niczym, nie zna litości ani skrupułów, jest bezwzględny i surowy, a przy tym pewny siebie i swoich decyzji. Nigdy nie zapomina i zawsze jest w gotowości na szybką reakcję. Zdawać by się mogło, że nie ma nawet najmniejszego czułego punktu. Nikt nie wie jednak, że głęboko pod całą górą mięśni, skrywa w sercu utraconą nastoletnią miłość do dziewczyny, która lata temu została mu odebrana i dosłownie zapadła się pod ziemię. Mimo upływających lat nigdy o niej nie zapomniał, żadna kobieta nie była w stanie zastąpić jej miejsca, a gorące uczucie nigdy nie wygasło. W najmniej oczekiwanym momencie nawet gdy on sam nie wiedział, czy uda mu się wyjść z tego cało, znalazł ją uwięzioną i umęczoną. Nie mógł uwierzyć, że w końcu ją odnalazł, ale poprzysiągł, że już nigdy ona od niego nie odejdzie. Tyle tylko, że Ava nie jest już ta samą osobą, co dziewczyna z jego wspomnień. Dodatkowo ona sama nie wie, kim jest i niczego nie pamięta, oprócz swojego więzienia. Jedynie czuje, że w końcu jest bezpieczna, ale czy na pewno? Co skrywa się w osnutej mgłą przeszłości? Czy wielki boss mafii ma szansę na prawdziwą miłość? Czy są gotowi ponieść ryzyko i wspólnej miłości? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w lekturze, do której szczerze zachęcam.

Główna para bohaterów to idealnie dobrany duet. Dwie silne osobowości, niedające sobą pomiatać i doskonale ze sobą współpracują, tworząc prawdziwe diaboliczne połączenie. Bardzo mnie cieszy, że mogliśmy również poczytać o pozostałych bohaterach, tak dobrze nam znanych z początkowych tomach. Autorka sprezentowała nam wciągającą historię, która rozpędza się z każdą kolejną przeczytaną stroną. Zresztą nie ma co się dziwić, pod tym względem Serce i Zemsta były dokładnie takie same. Mimo kilku powtarzających się zwrotów książkę oceniam na dobrą i wartą poznania. Przyznaję, że nie umiałabym wybrać, która mi się najbardziej podobała. Z całą pewnością będę wyczekiwać kolejnych gangsterów spod pióra Pani Ani. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

Ocena: 5/6
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć