ebook Nalewki z piwniczki farmaceuty
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Nalewki z piwniczki farmaceuty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.92
34.90 zł Lub 31.41 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
27.92 zł
34.90 zł
34.99 zł
38.01 zł
38.69 zł

Nalewki z piwniczki farmaceuty to prawie 50 sprawdzonych receptur, fachowy komentarz farmaceuty, porady i wskazówki przydatne podczas domowego wytwarzania nalewek.

Nalewki przyrządzamy i degustujemy przede wszystkim ze względu na ich smak i aromat. Okazuje się, że wiele z nich ma liczne walory prozdrowotne, ale może też np. wchodzić w korelacje z zażywanymi przez nas lekami.

Warto skorzystać z wiedzy profesjonalistów i podejść do tematu przygotowywania nalewek bardziej świadomie.

Marek Ellnain, na co dzień pracujący w aptece doktor farmacji, wzbogaca swoje receptury o fachowy komentarz:

  • doradza na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania trunku
  • przytacza właściwości zdrowotne
  • punktuje możliwe interakcje z zażywanymi lekami.

 

Domowe nalewki. Dlaczego warto?

Dziś różnego rodzaju nalewki kupić można bez większych problemów w sklepach monopolowych oraz spożywczych. Produkowane są przez liczne koncerny, które w swoich recepturach odwołują się do tradycji oraz dawnych metod wytwarzania. Czy jednak jest to prawda? Czy naprawdę przestrzegają rygorystycznych zasad komponowania nalewek, wśród których najważniejsza mówi, iż o dobrej nalewce trzeba po prostu na jakiś czas zapomnieć, a później, kiedy już dojrzeje, należy odnaleźć ją w piwnicy? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Czytelnikom, podobnie jak pozostawiam im decyzję co do tego, czy trunek który stanie w najbliższe Święta na stole zostanie zakupiony w pobliskich delikatesach, czy też może... spróbujemy sporządzić go sami!

– pisze Marek Ellnain we wstępie.

Nalewki z piwniczki farmaceuty od Marek Ellnain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć