ebook Co za ohyda! Po mrocznej stronie nauki
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 73)

Co za ohyda! Po mrocznej stronie nauki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
Virtualo#BF2020
Virtualo#BF2020
-30% 13.90 zł
33.25 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
29.75 zł Lub 26.78 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
-21% 27.65 zł 10 zł na konto
28.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)

Przyprawiona czarnym humorem, prowokacyjna książka o tym, co odrażające. Autorka popularnego bloga „National Geographic” o nazwie „Gory Details” zaprasza nas w fascynującą podróż, podczas której skonfrontujemy się z najbardziej osobliwymi i najdzikszymi zjawiskami i eksperymentami.

Dla Eriki Engelhaupt nie ma tematów tabu. Ta uznana dziennikarka naukowa zuchwale mierzy się z tym, co obrzydliwe i chorobliwe, z tematami, których nie wypada poruszać w towarzystwie, a także z pozoru absurdalnymi odkryciami na temat naszych ciał i wszechświata. Zobaczymy najbardziej mordercze ssaki na Ziemi, a także biologa, który pozwalał się ukąsić wszelkim możliwym owadom, przyjrzymy się z bliska roztoczom żyjącym na naszych twarzach i poznamy najbardziej niechlujnych kochanków w królestwie zwierząt. Biologia, przyroda, kosmos i psychologia pokażą nam się od strony, od jakiej ich jeszcze nie znaliśmy.

Napisana z polotem, skrząca się humorem książka opatrzona wywiadami z najwybitniejszymi badaczami w poszczególnych dziedzinach przynosi odpowiedzi na wszelkie pytania, których nie mieliśmy odwagi zadać.

 

„Engelhaupt ma smykałkę do stawiania pytań, które wszystkim nam nie dają spokoju, lecz nikt nie ma odwagi wypowiedzieć ich na głos. A potem potrafi udzielić na nie naukowej, wyczerpującej odpowiedzi, i to w sposób niepozbawiony humoru. Możliwe, że podczas lektury będziesz wzdrygać się i krzywić, ale nie zdołasz odłożyć tej książki, póki jej nie skończysz”.

Christie Wilcox, autorka książki VENOMOUS: How the Earth’s Deadliest Creatures Mastered Biochemistry

Co za ohyda! Po mrocznej stronie nauki od Erika Engelhaupt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć