ebook Szarak na studniówce - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Szarak na studniówce - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 34.99
Audiobook - najniższa cena: 28.75
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
28.75 zł Lub 25.88 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.80 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Żyje się tylko raz! Chyba że w przeznaczenie ma się wpisaną krwawą zemstę na niezrównoważonym szkolnym prześladowcy.

„Szarak na studniówce” to kontynuacja „Królika w lunaparku”, która poruszy Cię rozpaczliwym starciem przykładnego ucznia Patryka z gnębiącym frajerów Stefanem i rozczuli powrotem znanych z pierwszej części Pawła i Kaśki. Dręczony kolejnymi wizjami chłopak i tocząca nierówną walkę z chorobą dziewczyna będą musieli wspólnie zmierzyć się z tytułowym Szarakiem, gdy ten postanowi rozpętać piekło na balu maturalnym.

Drugi tom to jeszcze więcej zagmatwanej, wielowątkowej fabuły, oblanej obyczajowo-fantastycznym sosem. Pozycja obowiązkowa dla fanów powieści innych niż inne.

Michał Biarda urodził się 13 marca 1987 roku. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania footbagowiec i mol książkowy. Od ponad osiemnastu lat programuje strony i sklepy internetowe. W 2015 roku postanowił wykorzystać klawiaturę komputera nie tylko do pracy, lecz także by spełnić jedno ze swoich największych marzeń: napisać powieść. W ten sposób powstała pierwsza książka z cyklu „Królik w lunaparku”.

Szarak na studniówce - audiobook od Michał Biarda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć