ebook Mężczyzna z tuszem na dłoni - audiobook
3.99 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 382)

Mężczyzna z tuszem na dłoni - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 12.00
Audiobook - najniższa cena: 27.92
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-20% 27.92 zł Lub 25.13 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.12 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Czy młodzieńcza miłość może być tą na całe życie?

Hania, Jakub i Olly tuż po ukończeniu szkoły średniej postanowili wyjechać do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Los rozdał im sprzyjające karty. Jakub już pierwszego dnia zatrudnił się w renomowanym salonie tatuażu, a Hania i Olly rozpoczęli studia. Nieoczekiwany splot wydarzeń niszczy wieloletnią relację, a drogi trojga przyjaciół rozchodzą się gwałtownie. Po dwunastu latach spotykają się ponownie i Kuba dowiaduje się, że kobieta, której nigdy nie przestał kochać, planuje ślub z innym. Zdesperowany postanawia podjąć jeszcze jedną próbę, by odzyskać Hanię...

Monika Cieluch urodziła się w Grudziądzu. Pełni rolę matki, żony i przyjaciółki. Wolny czas spędza na oddawaniu się lekturze i pisaniu własnych historii. Jej debiut miał miejsce na łamach portalu Wattpad w 2014 roku. W swoich powieściach zawsze stara oddać się emocje i realność bohaterów. Uwielbia N. Sparksa. Nigdy nie mówi "nie" miętowej czekoladzie i pieszym wycieczkom.

Mężczyzna z tuszem na dłoni - audiobook od Monika Cieluch możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć