ebook Imię Boga - audiobook
3.58 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 87)

Imię Boga - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 24.62
Audiobook - najniższa cena: 26.15
wciąż za drogo?
Virtualo#BF2020
Virtualo#BF2020
36.00 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
26.15 zł
32.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

„W Aazh, stolicy rozciągającego się na pół kontynentu Cesarstwa, toczy się niebezpieczna gra między różnymi siłami władającymi miastem. Cesarz, potężne Kolegium Kościoła, tajemniczy szpiedzy i gildie złodziei prowadzą walkę zarówno w pałacowych korytarzach i okazałych świątyniach, jak i w mrocznych i ciasnych tunelach Podmiasta… Wciągająca niczym pilot dobrego serialu; zapowiedź lektury, której nie porzuca się aż do ostatniej strony. Gorąco polecam Państwa uwadze «Imię Boga»” – Elżbieta Cherezińska

Nadszedł czas spełnić wolę Boga. Nadszedł czas wypełnić przeznaczenie…

Ethon i Lheiam, młodzi adepci sztuki medycznej, przeprowadzają zakazane badania pod okiem ich mistrza i jego tajemniczych mocodawców. W trakcie swoich eksperymentów napotykają coś, co może wstrząsnąć miastem i całym krajem. Niespodziewanie znajdą się w samym środku niebezpiecznych intryg.
„Imię Boga” Michała Dąbrowskiego to opowieść rozpisana na wielu płaszczyznach, umiejętnie budująca scenografię i strefy napięć dla nowych miejsc akcji. Z kilkorgiem różnych, ale intrygujących bohaterów.

Imię Boga - audiobook od Michał Dąbrowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć