ebook Czas tajemnic
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 1110)

Czas tajemnic
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.05
Audiobook - najniższa cena: 29.53
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.05 zł Lub 23.45 zł
32.90 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.15 zł
26.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Powieść autorki bestsellerów „Sunday Timesa”, takich jak „Córka pszczelarza” czy „Kuszenie Gracie”. Santa Montefiore powraca do dziejów rodziny Deverillów, by dopowiedzieć jeszcze jedną tajemnicę tej rodziny. „Santa Montefiore trafia w sedno jak mało która pisarka” – SARRA MANNING

Arethusa Clayton zawsze była osobą zdecydowaną, onieśmielającą i lubiła chadzać własnymi drogami. Po jej śmierci spadkobiercy odczytują jej ostatnią wolę, a ta zawiera przedziwne instrukcje. Zmarła nie chce być pogrzebana na zamożnym Wschodnim Wybrzeżu Ameryki, gdzie mieszkała z mężem i gdzie wychowała dwoje dzieci. Chce, aby ją skremowano, a prochy rozrzucono w odległym zakątku Irlandii, na wzgórzach, w nadmorskim rejonie…
W głowach krewnych rodzą się pytania bez odpowiedzi. Kim byli członkowie ich rodziny i gdzie się obecnie znajdują? Dlaczego Arethusa się od nich odwróciła? I kim jest tajemniczy spadkobierca, którego nikt nie zna? Zdeterminowana Faye rusza w podróż do urokliwej wioski Ballinakelly, aby spełnić ostatnie życzenie matki i złożyć jej prochy w tym odległym kraju.

„Niechaj wiatr poniesienie mnie, a ciepły deszcz osadzi na irlandzkiej ziemi, z której pochodzę.
I może wtedy grzechy moje zostaną wybaczone” – fragment powieści

„Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore” – JOJO MOYES

O Autorce:
SANTA MONTEFIORE – angielska pisarka, jedna z najchętniej czytanych autorek powieści obyczajowych. Nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazały się m.in.: „Spotkajmy się pod drzewem ombu”, „Smak szczęścia”, „Włoskie zaręczyny”, „Jaskółka i koliber”, „Francuski ogrodnik”, „Tajemnica morskiej latarni”, „Córka pszczelarza”, „Pieśni o wojnie i miłości”, „Dziewczęta z Castle Deverill”.

Czas tajemnic od Santa Montefiore możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć