ebook Zawsze będziemy razem
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 309)

Zawsze będziemy razem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.55
Audiobook - najniższa cena: 22.14
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
17.55 zł Lub 15.80 zł
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
31.90 zł
17.55 zł
17.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Druga część poruszającej „Sagi Dobrzyńskich”. Choć Teresa i Kateryna mają wspólną siostrę, to koleje ich losów były zupełnie różne. Bolesna przeszłość sprawiła, że nigdy nie miały okazji lepiej się poznać. Czy jako dorosłe kobiety będą potrafiły od nowa zbudować rodzinne więzi, a podobne problemy zbliżą je do siebie?

Drogi, które rozdzielił los, tak trudno połączyć na nowo.

Teresa jako młoda żona czuje się coraz bardziej samotna. Jej mąż angażuje się w politykę. Odmienne poglądy stają się zarzewiem kłótni. Maksymilian spędza sporo czasu poza domem i poznaje fascynującą kobietę, z którą wiele go łączy. Niejeden mógłby stracić dla niej głowę…
Kateryna próbuje ułożyć sobie życie u boku Gustawa. Ukochany mężczyzna, dzieci i praca w szpitalu sprawiają, że wreszcie może zaznać spokoju i szczęścia. Do czasu. Czy zazdrość i intrygi zniszczą wszystko, co razem zbudowali?
Od książek Gabrieli Gargaś nie sposób się oderwać. Jej poruszające i pełne emocji opowieści sprawiły, że stała się czarodziejką kobiecych uczuć.

Zawsze będziemy razem od Gabriela Gargaś możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć