ebook Upadłe anioły - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1914)

Upadłe anioły - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
20.90 zł
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
22.74 zł
32.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Druga powieść z kryminalnego cyklu z irlandzką policjantką KATIE MAGUIRE w roli głównej. W hrabstwach Cork i Ross narasta fala brutalnych zabójstw księży i zakonników. Czyżby ktoś postanowił wziąć inicjatywę we własne ręce i nie czekając na wymiar sprawiedliwości, sam wymierza karę za tajone od lat przestępstwa natury seksualnej?

Katie Maguire, młoda i atrakcyjna detektyw w Cork, boryka się z poważnymi problemami we własnym życiu rodzinnym. W przededniu podjęcia poważnej decyzji, czy zrezygnować z rozwijającej się kariery w irlandzkiej policji i przenieść się do San Francisco wraz ze swoim narzeczonym Johnem, który w dobie kryzysu musi sprzedać odziedziczoną rodzinną farmę, sprawy się komplikują. W diecezji Cork i Ross, gdzie w społeczeństwie zapanowały antyklerykalne nastroje wywołane przypadkami molestowania nieletnich przez księży, dochodzi do serii porwań i zabójstw księży…

Upadłe anioły - audiobook od Graham Masterton możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć