ebook Mistyfikacja - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11461)

Mistyfikacja - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
20.90 zł
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
22.74 zł
32.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Była modelka, obecnie właścicielka domu mody, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani – świat stoi przed nimi otworem. Idyllę przerywa jednak tragiczny wypadek…

Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii.
Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń.
Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? Kolejno giną osoby, które mogły znać odpowiedź. Komuś wyraźnie zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw.

Mistyfikacja - audiobook od Harlan Coben możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć