ebook Bóg Imperator Diuny
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 51768)

Bóg Imperator Diuny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.74
Audiobook - najniższa cena: 31.96
37.90 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
33.74 zł Lub 30.37 zł
37.90 zł 10 zł na konto
22.74 zł
29.54 zł
30.84 zł
32.22 zł
37.90 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Czwarty tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”. Oszałamiające połączenie przygody i mistycyzmu, ekologii i polityki. Syn legendarnego Muad’Diba staje w obliczu najbardziej diabolicznego spisku w historii. Spisku, który może doprowadzić nawet do śmierci Boga...

Pokonawszy Alię i podporządkowawszy sobie nieustannie knujący intrygi ród Corrinów, Leto II objął rządy w Imperium i wprowadził je na swój Złoty Szlak. Trzy i pół tysiąca lat narzuconego spokoju zmieniło jednak niewiele. Bene Gesserit, Tleilaxanie, Ixanie i Gildia Kosmiczna – trzymani w ryzach groźbą odcięcia dostaw życiodajnego melanżu – gotowi są zrobić wszystko, by w końcu pozbyć się człowieka-czerwia...

Dom Wydawniczy REBIS oddaje czytelnikom poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”, który tworzą: „Diuna”, „Mesjasz Diuny”, „Dzieci Diuny”, „Bóg Imperator Diuny”, „Heretycy Diuny” i „Kapitularz Diuną”.

Najnowszą ekranizację „Diuny” wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049, Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth (Forrest Gump), Jon Spaihts (Doktor Strange) i Denis Villeneuve, a muzyki – Hans Zimmer (Gladiator, Incepcja, Dunkierka). W obsadzie gwiazdy światowego kina: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Jason Momoa, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Josh Brolin, Zendaya i Oscar Isaac.

Bóg Imperator Diuny od Frank Herbert możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Trzema nogami trójnoga zgody są pragnienie, dane i wątpliwości.
To początek wiedzy: odkrycie czegoś, czego nie rozumiemy.
Umysł tworzy konstrukcję, którą nazywa rzeczywistością. Ta arbitralna konstrukcja ma tendencję do całkowitego uniezależniania się od tego, o czym donoszą jej zmysły.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Niezły kawał literatury, ale bez znajomości wcześniejszych powieści z cyklu nie sprawi aż takiej przyjemności jak powinna - po prostu zbyt wiele ciekawostek może umknąć. Swoją drogą ciekawie jest obserwować jak zmienił się (wszech)świat przez cztery części cyklu i kilka tysięcy lat.

  • Awatar

    Kolejny tom z Cyklu Kroniki Diuny. Tym razem główną postacią jest Leto II który przekształcił się w półczłowieka półczerwia i rządzi już na Diunie 3500 lat. Musi się zmierzyć z pewnym spiskiem który zagraża jego życiu. Książka przede wszystkim dla fanów Herberta i Diuny.

Warto zerknąć