ebook Bóg Imperator Diuny
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 52128)

Bóg Imperator Diuny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.43
Audiobook - najniższa cena: 34.13
wciąż za drogo?
31.43 złpremium: 15.72 zł Lub 15.72 zł
31.90 zł
-16% 33.67 zł Lub 30.30 zł
33.68 zł
35.02 zł Lub 31.52 zł
33.68 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarty tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”. Oszałamiające połączenie przygody i mistycyzmu, ekologii i polityki. Syn legendarnego Muad’Diba staje w obliczu najbardziej diabolicznego spisku w historii. Spisku, który może doprowadzić nawet do śmierci Boga...

Pokonawszy Alię i podporządkowawszy sobie nieustannie knujący intrygi ród Corrinów, Leto II objął rządy w Imperium i wprowadził je na swój Złoty Szlak. Trzy i pół tysiąca lat narzuconego spokoju zmieniło jednak niewiele. Bene Gesserit, Tleilaxanie, Ixanie i Gildia Kosmiczna – trzymani w ryzach groźbą odcięcia dostaw życiodajnego melanżu – gotowi są zrobić wszystko, by w końcu pozbyć się człowieka-czerwia...

Dom Wydawniczy REBIS oddaje czytelnikom poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”, który tworzą: „Diuna”, „Mesjasz Diuny”, „Dzieci Diuny”, „Bóg Imperator Diuny”, „Heretycy Diuny” i „Kapitularz Diuną”.

Najnowszą ekranizację „Diuny” wyreżyserował Denis Villeneuve (Blade Runner 2049, Sicario). Autorami scenariusza są Eric Roth (Forrest Gump), Jon Spaihts (Doktor Strange) i Denis Villeneuve, a muzyki – Hans Zimmer (Gladiator, Incepcja, Dunkierka). W obsadzie gwiazdy światowego kina: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Jason Momoa, Charlotte Rampling, Javier Bardem, Josh Brolin, Zendaya i Oscar Isaac.

Bóg Imperator Diuny od Frank Herbert możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nigdy nie próbuj czegokolwiek tłumaczyć tym, którzy są przekonani, że mają rację.
Trzema nogami trójnoga zgody są pragnienie, dane i wątpliwości.
To początek wiedzy: odkrycie czegoś, czego nie rozumiemy.
Umysł tworzy konstrukcję, którą nazywa rzeczywistością. Ta arbitralna konstrukcja ma tendencję do całkowitego uniezależniania się od tego, o czym donoszą jej zmysły.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niezły kawał literatury, ale bez znajomości wcześniejszych powieści z cyklu nie sprawi aż takiej przyjemności jak powinna - po prostu zbyt wiele ciekawostek może umknąć. Swoją drogą ciekawie jest obserwować jak zmienił się (wszech)świat przez cztery części cyklu i kilka tysięcy lat.

  • Awatar

    Kolejny tom z Cyklu Kroniki Diuny. Tym razem główną postacią jest Leto II który przekształcił się w półczłowieka półczerwia i rządzi już na Diunie 3500 lat. Musi się zmierzyć z pewnym spiskiem który zagraża jego życiu. Książka przede wszystkim dla fanów Herberta i Diuny.

Warto zerknąć