ebook Zimowy ogień
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 542)

Zimowy ogień
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.89
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
25.89 zł 20% rabatu
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
26.92 zł
28.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Rok 1987, noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, podczas którego ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa każdy jest przeciwko każdemu – rodziny, sąsiedzi, przyjaciele. W końcu do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna. To jednak wcale nie kończy tej przerażającej sprawy. Z wielką siłą powróci ona po 30 latach…

Trzy dekady po tym traumatycznym wydarzeniu do wioski, w której u swojej ciotki spędziła dzieciństwo, powraca Laura. Do momentu pożaru była to jej bezpieczna przestrzeń. Okazuje się, że pomimo upływu lat społeczność nadal przeżywa tragedię, a powrót dziewczyny budzi stłumione emocje. Laura odkrywa tajemnice, które rzucają nowe światło na tragedię sprzed lat i na wspomnienia dziewczyny o tej przerażającej nocy…
„Zimowy ogień” to mrożąca krew w żyłach powieść o nierozerwalnych więzach krwi, zdradzie i bliznach, które nigdy nie znikną.

O Autorze:
ANDERS DE LA MOTTE dorastał w niewielkiej miejscowości Billesholm w Skanii. Zanim został pisarzem, pracował jako policjant. Jego poprzednie powieści odniosły duży sukces. Za „Ultimatum” otrzymał nagrodę Szwedzkiej Akademii Powieści Kryminalnych za najlepszy kryminał 2015 roku. Mieszka z rodziną w miejscowości Lomma.

Zimowy ogień od Anders de la Motte możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Autor zdecydowanie zmusza czytelnika do analizowania każdego elementu swojej historii. Wprowadza go też w taki wyjątkowy nastrój, nieco mroczny i ponury, który doskonale dopasowuje się do rozgrywających się tutaj wydarzeń, zarówno teraźniejszych, jak i tych, które opisywane są w formie retrospekcji z przeszłości. Operuje barwnym i rozwiniętym językiem, a siłą napędową zdecydowanie są tutaj piętrzące się pytania i tajemnice. Ciekawi nas to, co odkryje Laura i jak zakończy się owa opowieść. Trzeba przyznać, że w tym wszystkim jest coś wyjątkowo urzekającego.

Cała recenzja na blogu: Zimowy ogień

Ocena: 5/6

©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć