ebook Stowarzyszenie leworęcznych
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 684)

Stowarzyszenie leworęcznych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.24
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-35% 19.24 zł
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
24.90 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
31.49 zł Lub 28.34 zł
26.64 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Håkan Nesser, autor kilkudziesięciu poczytnych powieści, z których część została sfilmowana przez szwedzką telewizję, powraca z kolejną mroczną zagadką i do jej rozwiązania zaprzęga dwa potężne policyjne mózgi – komisarzy Van Veteree’a i Gunnara Barbarottiego. Szykuje się wielka uczta dla wielbicieli kryminalnych fabuł!

Marten Wincekelstroop i Rejmus Fiste to najlepsi przyjaciele. W pierwszej klasie szkoły podstawowej w małym miasteczku Oösterby zakładają Stowarzyszenie Leworęcznych. Ponad dwadzieścia lat później płonie doszczętnie stary pensjonat. Giną ludzie. Oba wydarzenia mają ze sobą jakiś związek, jednak nie przeżył nikt, kto mógłby wyjaśnić, co się stało. Prawie nikt…
Minęło już piętnaście lat od ukazania się ostatniej powieści z cyklu, którego bohaterem jest komisarz policji Van Vetereen. Ostatnia powieść z serii o komisarzu Gunnarze Barbarottim ukazała się sześć lat temu. W „Stowarzyszeniu leworęcznych” spotykają się po raz pierwszy. Ale czy ostatni?

Stowarzyszenie leworęcznych od Håkan Nesser możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć