ebook Królowa balu: Tylko frajerki gubią pantofelki
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 428)

Królowa balu: Tylko frajerki gubią pantofelki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 19.65
wciąż za drogo?
-15% 21.52 złpremium: 12.91 zł Lub 12.91 zł
19.65 zł Lub 17.69 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
19.64 zł
20.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Nowe pokręcone perypetie bohaterki książki o współczesnym kopciuszku „Brzydsza siostra”!

Mattie Lowe zawsze ma jakieś zmartwienia na głowie. Tym razem sen z powiek spędza jej jedno z największych wydarzeń w historii ludzkości: BAL. Zdeterminowana, żeby była to najbardziej epicka impreza na świecie, ma sprytny plan.

Jest tylko jeden problem: jej cudowny i idealny chłopak, Jake Kingston, nie wyskoczył jeszcze z najbardziej kreatywnym zaproszeniem, jakiego mogłaby się po nim spodziewać. No dobra, jest jeszcze gorzej – chyba w ogóle nie zamierza jej zaprosić. Nie ma jednak takiej opcji, że Mattie pójdzie na bal sama!

Nagle wszystko wydaje się działać przeciwko niej. Zbiera się grupka, która chce sabotować jej imprezę, a Jake jest jakiś dziwny. Czy zwariowana fioletowowłosa artystka mangi poprowadzi swoją klasę na niezapomnianą noc zabaw i igraszek, czy przejdzie do historii szkoły jako najgorsza przewodnicząca?

Królowa balu: Tylko frajerki gubią pantofelki od Sariah Wilson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć