ebook Królestwo
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Królestwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.89
Audiobook - najniższa cena: 28.98
34.50 złpremium: 20.70 zł Lub 20.70 zł
26.91 zł Lub 24.22 zł
30.71 zł Lub 27.64 zł
32.43 zł 10 zł na konto
25.88 zł
26.38 zł
26.57 zł
26.89 zł
27.60 zł
34.50 zł
Inne proponowane

Miłośnikowi kryminałów, a szczególnie skandynawskich, Jo Nesbo nie trzeba przedstawiać. Autor wsławił się doskonale przyjętym cyklem o policjancie Harrym Hole. Teraz Jo Nesbo przygotował dla swoich wiernych czytelników powieść poza cyklową. Czytajcie doskonałego e-booka Królestwo.

Fabuła:

Roy Opgard jest mechanikiem zarządzającym niewielką stacja benzynową i wiedzie spokojne życie w jednej z górskich, norweskich wsi. Jego proste i monotonne życie przerywa nagły powrót do wioski młodszego brata, Carla, który proponuje braterski układ. Carl chce wspólnie z Royem zbudować hotel w ich rodzinnej miejscowości Os. Powrót brata przywołuje wspomnienia, w których Carl był tym niepozornym, zawsze wymagającym opieki i ochrony przed rówieśnikami. Teraz jednak jest przystojnym mężczyzną, który w Os pojawił się ze swoją żoną, piękną i młodą kobietą. Samo pojawienie się Carla i zaproponowana przez niego współpraca, wprowadza w życiu Roya wiele zamieszania.

Po pewnym czasie pomiędzy tą trójką atmosfera gęstnieje, wszystko zaczyna się komplikować, kiedy miejscowi policjanci wznawiają śledztwo dotyczące śmierci rodziców Roya i Carla. Uznana wcześniej za tragiczny wypadek samochodowy, teraz wydaje się nie być już tak prostą sprawą. Policjanci podejrzewają, że wydając przed laty werdykt zdecydowanie się pomylili. Wszystko to wystawia Roya na próbę. Mężczyzna musi zdecydować ile jest w stanie poświęcić w imię braterskiej miłości?

Jo Nesbo przenosi swojego czytelnika do zamkniętej społeczności zamieszkującej w małej miejscowości i ustanawia go obserwatorem doskonale skonstruowanej, mrocznej i gęstej atmosfery, którą przesiąknięta jest fabuła Królestwa. Autor daje się poznać zupełnie z innej strony, niż ta, z której znamy go z powieści z cyklu o Harrym Hole.

Królestwo od Jo Nesbo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Aby mieć coś, co kochasz, jesteś uzależniony od kogoś, kogo nienawidzisz.
Kiedy się tkwi w gównie po szyję, mądrze jest nie schylać głowy.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć