ebook Paragraf 148 - audiobook
3.47 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 536)

Paragraf 148 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.40
Audiobook - najniższa cena: 17.81
wciąż za drogo?
17.81 zł
37.90 zł
32.98 zł
36.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść odwołująca się do prawdziwych wydarzeń. Razu pewnego trzech krasnoludów się spotkało… Nie, to nie będzie bajka. To mroczna historia psychopatycznego seryjnego mordercy, który grasuje po Polsce, ćwiartując kolejne ofiary.

Kiedy giną pierwsze dwie osoby, sprawa trafia w ręce mecenas Zuzy Lewandowskiej. Prawniczka jest zdeterminowana, bo po latach porównywania jej do nieżyjącego już ojca – niegdyś najlepszego adwokata w mieście – wreszcie ma okazję się wykazać i udowodnić, że nie ma sobie równych w swoim fachu. Wbrew zasadom prowadzi własne śledztwo, w którym wspomaga się wysokoprocentowym alkoholem i ekstra mocnymi.
Czy w tym stanie zdoła dorwać maniakalnego zabójcę?

O Autorze:
JACEK OSTROWSKI – autor m.in. powieści „Ostatnia wizyta" nominowanej w plebiscycie Książka Roku Lubimyczytać.pl (2017) i „Złoty pocisk” (2017). Ostatnimi laty ukazały się także „UT”, „Posiadłość w Portovenere”, „Transplantacja”, i „Tajemnice tumskiej góry”.

Paragraf 148 - audiobook od Jacek Ostrowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć