ebook Co tam u Ciumków - audiobook
3.73 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 113)

Co tam u Ciumków - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.32
Audiobook - najniższa cena: 17.33
wciąż za drogo?
20.46 złpremium: 13.20 zł Lub 13.20 zł
17.33 zł Lub 15.60 zł
22.00 zł Lub 19.80 zł
17.38 zł 20% rabatu
19.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Zajrzyj do domu Ciumków. Szybko zaprzyjaźnisz się z Grześkiem i Kasią, mamą i tatą, a nawet z Burkiem, który próbuje porozumieć się z kotami. Książka wyróżniona nagrodą „Guliwera”.

Na ulicy Cichej mieszkają Ci... Ciumkowie. Jeżeli jakiś przechodzień przypadkiem zajrzałby przez okno do Ciumkowego domu, nie zobaczyłby pewnie nic niezwykłego... Chyba że tata byłby akurat dorodną gruszą, Grzesiek obmyślałby zegarowy przytrzymywacz do psów, Kasia walczyłaby ze strasznym Wszystkożerem, Burek próbował się porozumieć z kotami, a cała rodzina nękałaby biednego pajączka z chorą nóżką. Ale tak poza tym to całkiem miła i spokojna rodzinka, którą naprawdę warto odwiedzić. A jak już będziecie ich gośćmi, to może znajdziecie „skarp-Etki” i dostaniecie kawałek urodzinowego tortu. Dowiecie się, dlaczego pomidory są ble i co to jest OTMS. Uważajcie tylko na okrutną prababcię i nie używajcie słów zakazanych (bo zaraz zapłacicie 20 groszy!).

Co tam u Ciumków - audiobook od Paweł Beręsewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć