ebook To tylko przyjaciel
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 29217) Ilość stron (szacowana): 480

To tylko przyjaciel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.40
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-29% 22.40 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
-33% 21.37 zł
24.21 zł
25.44 zł
25.52 zł
27.12 zł
29.00 zł
29.99 zł
31.90 zł

Masz ochotę na historię, która z góry skazana jest na murowany sukces i wszyscy mówią o niej, że będzie spektakularnym hitem panującego lata? Zatem powieść „To tylko przyjaciel” koniecznie musi stać się Twoja lekturą. A jeśli tym bardziej masz chęć na lekką i niewiarygodnie zabawną komedię romantyczną, której świetna fabuła wciągnie Cię w swój świat, to tym bardziej przeczyta najnowszą opowieść Abby Jimenez.

Fabuła:

Kristen Peterson to kobieta tryskająca humorem, który niekoniecznie wszyscy faceci rozumieją. Prócz niezależności i wiernej przyjaźni jest oddana także swojej firmie, która prężnie się rozwija. Wszystko wydawałoby się w jak najlepszym porządku, jednak jest jedno ale… Chłopak Kristen zajęty swoją karierą jest jednym wielkim nieobecnym w życiu dziewczyny. A ona ma coraz mniej czasu na czekanie. W niedługim czasie będzie musiała poddać się operacji medycznej, po której własne dzieci staną się tylko niedoścignionym marzeniem.

Jednak Kristen na razie pochłonięta jest przygotowaniem do ślubu swojej najlepszej przyjaciółki, Sloan. Rzuca się w wir przygotowań do nadchodzącego wesela i wtedy poznaje drużbę pana młodego, Josha Copeland. Od pierwszej chwili Kristen widzi, że pomiędzy nimi coś zaiskrzyło, ten niebanalny, pełen humoru i na dokładkę nieziemsko seksowany mężczyzna przyciąga ją do siebie jak magnez. Ale jak to w życiu bywa, los stawia na drodze Kristen kolejne ale... Josh marzy bowiem o założeniu dużej rodziny, a ona nie będzie przecież mogła mu dać dzieci. Wyjściem z tej sytuacji wydaje się tylko przyjaźń, jednak dziewczyna wpada na pomysł, że warto spróbować z Joshem relacji friends with benefits. To bardzo ryzykowna sprawa, ale Kristen czuje, że dla takiego mężczyzny jak Josh, warto zaryzykować.

To tylko przyjaciel jest historią, w której nie odnajdziemy żadnych negatywów, wyłącznie pozytywne mega emocje, które przeplatane będą cisnącymi się do oczu łzami. Kiedy zamkniesz już jej ostatnią stronę, szybko dojdziesz do wniosku, że już dawno nie pochłonął Cię aż tak żaden e-book. To historia, do której wracać będziesz nie jeden raz. 

To tylko przyjaciel od Abby Jimenez możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć