ebook Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.86 zł Lub 22.37 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.91 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ziemia Święta nazywana jest Piątą Ewangelią.

Pielgrzymowanie i odkrywanie ojczyzny Jezusa przemawia do nas, uzupełniając obrazy biblijne, dając wyobrażenie o realiach, w których żył Chrystus. Proponujemy, by w podróż po Ziemi Świętej wybrać się z charyzmatycznym i obdarzonym niezwykłym talentem oratorskim abp. Grzegorzem Rysiem. Książka jest zapisem pielgrzymki, jaką Ksiądz Arcybiskup odbył, podążając śladami Zbawiciela. We wszystkich tych miejscach, które znamy ze scen ewangelicznych, jako przewodnik snuje refleksje, wygłasza homilie, powołuje się na Pismo Święte i opatruje je swym komentarzem. Przy okazji podaje mnóstwo ciekawostek, odkrywa fascynujące nieznane fakty oraz tajemnice ojczyzny Jezusa. Ale przede wszystkim przybliża prawdy wiary i daje świadectwo obecności Boga.

Dajmy się poprowadzić Słowu i wsłuchajmy się w przepiękną narrację abp. Rysia, która będzie niezapomnianym komentarzem do Pisma Świętego.

Piąta Ewangelia. Daj się poprowadzić Słowu - audiobook od Grzegorz Ryś możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć