ebook Być mężem i ojcem. Książka dla niego - audiobook
3.52 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 136)

Być mężem i ojcem. Książka dla niego - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.66
Audiobook - najniższa cena: 21.26
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
21.26 zł Lub 19.13 zł
25.00 zł
21.76 zł
23.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co to znaczy być dobrym ojcem? Jak zbudować ojcowski autorytet? Kto ma dzisiaj władzę w rodzinie?  Do niedawna mężczyźni żyli w poczuciu, że ich rola polega głównie na zapewnieniu rodzinie środków do życia. Dzisiejsi ojcowie stopniowo przejmują odpowiedzialność za dzieci, jednak nie zawsze wiedzą, jak zbudować z nimi silną więź i zdobyć naturalny ojcowski autorytet.
Jesper Juul rozważa najważniejsze dylematy współczesnego męża i ojca. Radzi, jak odnaleźć swoją pozycję w rodzinie i odkryć radość bycia z bliskimi.

Książki duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula znalazły uznanie wśród rodziców na całym świecie. "Twoje kompetentne dziecko'" należy dziś do klasyki literatury pedagogicznej. Autor przedstawia w niej filozofię wychowania, która opiera się na szacunku dla dziecka, dialogu oraz właściwym przywództwie dorosłych. W swoich książkach Jesper Juul zachęca rodziców do budowania u dzieci autentycznego poczucia własnej wartości (uwaga: to nie to samo, co przesadna wiara w siebie) oraz odpowiedzialności za siebie ‒ dwóch warunków szczęśliwego życia.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Urlicha.

Być mężem i ojcem. Książka dla niego od Jesper Juul możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć