ebook Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
19.49 zł
Inne proponowane

Mrożące krew w żyłach opowieści, które wydarzyły się naprawdę

Edyta po raz pierwszy decyduje się opowiedzieć o koszmarze, jaki przeżyła w nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym „Zofiówka”.

Właścicielki domu opieki pod Warszawą muszą same odprawiać egzorcyzmy, gdy ksiądz, który się do tego zobowiązał, ucieka.

Mieszkańcy małego miasteczka na północy kraju ukrywają historię o dwóch przeklętych rodzinach.

Nierozwikłana tajemnica z początku XX wieku sprawia, że do dzisiaj w niewyjaśnionych okolicznościach umierają ludzie.

To tylko część historii o duchach – naszych polskich – kryjących się tuż za rogiem…

Michał Stonawski, badacz zjawisk paranormalnych, który całe życie poświęcił na tropienie prawdy, teraz zabierze cię w podróż po najbardziej przerażających nawiedzonych miejscach – poznasz ich historię, a także świadków, którzy opowiedzą o tym, co przeżyli, oraz opinie egzorcystów.

Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń od Michał Stonawski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Uwielbiam ludzi z pasją, dlatego jak najbardziej jest to ogromna zaleta, jeżeli chodzi o sam wkład i rozpoznanie, jakie zrobił autor. Czuję jednak spory niedosyt, jakby czegoś mi tutaj cały czas brakowało, dogłębniejszej analizy, mocnych konkretów, takich, co samoistnie zapadają w pamięć. Mimo tego muszę przyznać, że książka napisana jest w bardzo przyjemnym stylu – autor tak lekko opisuje poszczególne przypadki, że dosyć łatwo można sobie wyobrazić towarzyszenie mu w odbytych podróżach.

Ocena: 3/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć