ebook Festiwal strachu
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 152)

Festiwal strachu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 23.02
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.02 zł Lub 20.72 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.01 zł
23.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Zbiór opowiadań mistrza horroru, a w nim 10 dotąd nieprzetłumaczonych utworów z lat 2002–2004. Będzie zaskakująco, strasznie i zabawnie. Czekają na nas siły nadprzyrodzone; współczesne dewiacje i obsesje, a także pewien popularny święty, który wreszcie ukaże swoje prawdziwe oblicze…

Czwarty już na polskim rynku zbiór opowiadań mistrza horroru. Masterton opowiada w nich m.in. o roli sił nadprzyrodzonych w historii Anglii, ukazuje ludzkie obsesje i dewiacje we współczesnym świecie, przestrzega przed korzystaniem z fast foodów, przedstawia prawdziwe oblicze Świętego Mikołaja – jak zwykle zaskakując, strasząc i bawiąc.

Festiwal strachu od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zdecydowanie trzeba tutaj napisać jedną istotną rzecz – ta książka to istna różnorodność. Graham Masterton nawiązuje do różnego rodzaju dewiacji panujących w obecnym świecie, nie stroniąc od obsesji seksualnych czy też przestrzegając przed śmieciowym jedzeniem. Być może jedzenie burgerów w restauracjach po przeczytaniu jednego z opowiadań nigdy nie będzie już dla was takie same... Ja książki tego autora traktuję już nieco sentymentalnie – lubię po nie sięgać, bo dobrze się przy nich bawię. Chwilami szokują mnie bardziej, chwilami nieco mniej, ale zawsze czytanie ich sprawia mi po prostu czytelniczą przyjemność.

Cała recenzja na blogu: Festiwal strachu

Ocen: 4/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć