ebook Amulet - audiobook
2.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

Amulet - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.93
Audiobook - najniższa cena: 24.75
wciąż za drogo?
24.75 zł 20% rabatu
33.90 zł
33.90 zł Lub 30.51 zł
29.56 zł
30.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Euforię od katastrofy czasami dzieli tylko jeden krok… Znakomicie napisane, pełne humoru perypetie Marty, którą los obdarowuje pewnym amuletem i w ten sposób prowadzi tę pełną wątpliwości osóbkę ku szczęściu.

Euforię od katastrofy czasami dzieli tylko jeden krok…

Szept tego jedynego mężczyzny przyniesie Marcie w noc poślubną w Gdyni kilka słów, które wiele kobiet pewnie przyjęłoby wzruszeniem ramion, inne wręcz chciałyby takie usłyszeć. Ją natomiast krępuje balast… zasad.
Wkrótce przytrafi jej się kolejne nieszczęście, tym razem w Tatrach, w pobliżu Siklawy. Jak przez mgłę usłyszy jednak cudownie miły głos i dostrzeże zarys przyjaznej twarzy ratownika. Poczuje też w dłoni jego amulet i dotrą do niej słowa, że góry nie są od porachunków, ale od prze-ży-wa-nia. Wkrótce stanie przed dylematem kolejnych wyborów…
Zatoka Pucka, zwana przez Kaszubów Małym Morzem, oraz Tatry są scenerią, w której przyjdzie Marcie te dylematy rozwiązywać. Zapatrzonej w bajkowe widoki i zasłuchanej w „Dwie tęsknoty” zespołu Krywań. I choć znowu los dotknie ją boleśnie, dokona słusznego wyboru.
Prawdziwa miłość bowiem potrzebuje prawdy, żarliwości i… amuletu.

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Amulet - audiobook od Roma J. Fiszer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć