ebook Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 67.83
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
-28% 67.83 zł Lub 61.05 zł
110.67 złpremium: 71.40 zł Lub 71.40 zł
119.00 zł
119.00 zł
-28% 67.83 zł
77.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)

Skuteczne tworzenie aplikacji opartych na mikroserwisach wymaga opanowania nowej wiedzy i praktyk architektonicznych. W tej wyjątkowej książce pionier architektury mikroserwisowej i posiadacz tytułu Java Champion - Chris Richardson - zgromadził, skatalogował i wyjaśnił 44 wzorce rozwiązujące problemy, takie jak dekompozycja usług, zarządzanie transakcjami, zapytania i komunikacja między usługami.
Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java uczy, jak tworzyć i wdrażać wysokiej jakości aplikacje oparte na mikroserwisach. Ten nieoceniony zestaw wzorców projektowych opartych na dziesięcioleciach doświadczeń z systemami rozproszonymi, dodaje także nowe wzorce tworzenia usług i łączenia ich w systemy, które są skalowalne i działają niezawodnie w rzeczywistych warunkach. Ten praktyczny przewodnik to coś więcej niż tylko katalog wzorców. To zbiór porad pomagających w projektowaniu, implementacji, testowaniu i wdrażaniu aplikacji zbudowanej z mikroserwisów.
W książce:
- Jak (i dlaczego!) korzystać z architektury mikroserwisowej
- Strategie dekompozycji usług
- Zarządzanie transakcjami i wzorce zapytań
- Skuteczne strategie testowania
- Wzorce wdrażania, w tym kontenery i środowiska bezserwerowe
Książka jest przeznaczona dla profesjonalnych programistów znających typową architekturę aplikacji korporacyjnych. Zawiera przykłady w języku Java.

Mikroserwisy. Wzorce z przykładami w języku Java od Chris Richardson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć