ebook Królowa lalek
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 319) Ilość stron (szacowana): 282

Królowa lalek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.29
wciąż za drogo?
30.68 złpremium: 19.79 zł Lub 19.79 zł
26.29 zł Lub 23.66 zł
29.00 zł
32.99 zł
32.99 zł
26.39 zł
28.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejne makabryczne morderstwo w Trójmieście. By rozwikłać sprawę, komisarz Kruk wkracza na coraz bardziej niebezpieczne ścieżki. Towarzyszy mu podkomisarz Paczulski, ale czy w sytuacji zagrożenia życia policjanci będą mogli na siebie liczyć?

Młoda kobieta wychodzi nocą z przyjęcia i po kilku godzinach zostaje znaleziona martwa, ze zmasakrowaną połową twarzy. Policja odkrywa przy zwłokach wiadomość od zabójcy, że wykonał dopiero połowę roboty. Nikt nie ma pojęcia, co to znaczy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi dwóch oficerów policji: podkomisarz Damian Paczulski i komisarz Sławomir Kruk. Tropy wiodą do podziemnego klubu dla dorosłych, skupiającego grono znajomych, którzy oddają się niezwykłej grze. Rozwikłanie sprawy utrudnia fakt, że Kruk i Paczulski toczą ze sobą zimną wojnę. Nie wiedzą, że znajdą się w sytuacji, w której życie jednego będzie zależeć od lojalności drugiego.

Królowa lalek od Piotr Górski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć