ebook Rosyjska księżniczka - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 362)

Rosyjska księżniczka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 27.72
34.90 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.72 zł Lub 24.95 zł
27.92 zł 10 zł na konto
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.02 zł
31.41 zł
34.90 zł
Inne proponowane

Rosyjska księżniczka jest pierwszym tomem cyklu zatytułowanego Dziedzictwo. Nie jest to w żadnym wypadku kolejna prosta opowiastka z wątkiem mafijnym w tle. To doskonały debiut, w którym czytelnik otrzymuje niesamowicie emocjonują lekturę. W tym przypadku nie sprawdza się opinia, że do debiutów podchodzimy z rezerwą, a potem narzekamy na niespełnione oczekiwania. Rosyjska księżniczka spełnia jest w stu procentach.

Fabuła:

Aleksandra Askarowa nazywana przez wszystkich Sashą jest córką rosyjskiego przywódcy mafijnego. Została wychowana zgodnie z zasadą, że twarda ręką i żelazną dyscypliną są czymś najlepszym, co dziecko może otrzymać od swoich rodziców. Jednak takie wychowanie sprawia, że dziewczyna nie zna żadnych pozytywnych uczuć, zaufanie, miłość są dla niej tak samo obce jak radość i szczęście. Sasha jest pełna bólu, została zmuszona do wypełniania rozkazów ojca, a ten stworzył z niej prawdziwą maszynę, zabójcę zdolnego do wypełnienia najgorszych zleceń.

Antonio Morinello jest przygotowywany do roli przyszłego capo włoskiej mafii. Kiedy przypadkowo spotkał Sashę postanowił, że stanie się jego nową zdobyczą. Nic nie powstrzyma go w pogodni do osiągniecia upragnionego celu.

Kiedy obie rodziny w ramach rozejmu dogadają się, że jego przypieczętowaniem będzie ślub młodych Aleksandry i Antonia, wydaje się, że pragnienie chłopaka zostanie spełnione. Okazuje się jednak, że dziewczyna w żaden sposób nie chce być traktowana jak przedmiot, który można sobie po prostu komuś przekazać. Czy przyszłemu capo uda się zburzyć mur, który wniosła wokół siebie Sasha i czy zaplanowany ślub będzie gwarantował pokój między zwaśnionymi mafijnymi rodzinami?

Rosyjska księżniczka to historia, która w ekspresowym tempie podbije serce czytelników. Nie oczekuj po tej książce lukrowanej bajki, w której przemoc, cięty jeżyk i namiętny romans znajdują się tylko jako zapowiedź., w jej blurbie. Tutaj znajdziesz to wszystko, czego oczekuje od historii, w której brutalność, szybka akcja i namiętny erotyzm grają pierwsze skrzypce.  

Audiobooka Rosyjska księżniczka wysłuchasz w porywającej i pełnej namiętności interpretacji Agnieszki Michalskiej i Marcina Popczyńskiego.

Rosyjska księżniczka - audiobook od Monika Skabara możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć